Kraken z NHL przekazuje 225 000 dolarów na renowację placu zabaw na świeżym powietrzu

Kraken z NHL przekazuje 225 000 dolarów na renowację placu zabaw na świeżym powietrzu

„NHL wierzy w siłę i obietnicę hokeja ulicznego nie tylko dlatego, że jest to niedrogi sposób gry, ale także dlatego, że odpowiada na niezliczone presje i oczekiwania dzisiejszych dzieci i ich rodziców” – powiedział. Kima Davisa, starszy wiceprezes wykonawczy NHL ds. wpływu społecznego, inicjatyw rozwojowych i spraw legislacyjnych. „Młode rodziny szukają bezpiecznych, zabawnych, dobrze zorganizowanych i opartych na wartościach programów sportów rekreacyjnych – dzięki odpowiedniemu programowi sąd zapewnia nową szansę na zjednoczenie społeczności”.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z drużyną Seattle Kraken, drużyną NHL i fundacją One Roof Foundation przy odnowionym placu zabaw dla dzieci w Verlo Playfield w Tacoma” – powiedział. Ketul G. Patel, dyrektor generalny Virginia Mason Franciscan Health (VMFH) i prezes regionu Northwest ds. CommonSpirit Health. „VMFH angażuje się w budowanie zdrowszych społeczności. Wiemy, że regularne ćwiczenia wpływają na zdrowie przez całe życie, ale wiele osób w naszych społecznościach nie ma równego dostępu do przestrzeni rekreacyjnych i obiektów sportowych. Ten projekt daje naszym sąsiadom, młodym i starszym, możliwość zdobycia wyjść i być aktywnym.

Dziś fundacja Kraken, NHL, One Roof Foundation i Virginia Mason Franciscan Health uczciły przekazanie darowizny, zapraszając lokalną młodzież na przełomową galę i klinikę hokeja na piłce z udziałem absolwentów NHL GT Brązowy I Andrzej Furness Jak również amulet Krakena Maczuga W przyszłym miejscu placu zabaw na świeżym powietrzu. Dzisiejsi młodzi uczestnicy zostali wyposażeni w torby z gadżetami, kij hokejowy NHL STREET i zestaw krążków, a także mieli szansę wygrać bilety na turniej Discover NHL Winter Classic® 2024 w T-Mobile Park, siedzibie drużyny Seattle Mariners (15:00 ET). / 12:00 czasu PT Quiet w TNT, TruTV i Max w USA; Sportsnet i TVA Sports w Kanadzie).

Inicjatywa Legacy to ciągłe przedsięwzięcie filantropijne, za pośrednictwem którego liga NHL i lokalny klub wspierają organizacje społeczne w mieście organizującym wydarzenie NHL. Od zorganizowania pierwszego wydarzenia Legacy w 2003 roku Liga, jej kluby i partnerzy przekazali społecznościom w Ameryce Północnej ponad 7 milionów dolarów. Starsze projekty pomogły wyzdrowieć tysiącom hospitalizowanych pacjentów; Pomoc zagrożonej młodzieży i rodzinom w poprawie ich dostępu do kształcenia i szkolenia zawodowego; Zapewnienie większego dostępu osobom w każdym wieku do nauki i gry w hokeja.

READ  Licząca 500 000 lat skamielina dziwnego stworzenia z okresu kambru dostarcza ewolucyjnych wskazówek dotyczących kręgowców

Najnowsze szczegóły wydarzenia znajdziesz na stronie NHL.com/WinterClassic I podążaj @NHL I @PR_NHL. Fani mogą dołączyć do dyskusji w mediach społecznościowych, korzystając z oficjalnego hashtaga #zimowa klasyka.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *