Kobiety z Ohio zabrały ciało mężczyzny do banku, aby wypłacić pieniądze: policja

Kobiety z Ohio zabrały ciało mężczyzny do banku, aby wypłacić pieniądze: policja

ASHTABULA, Ohio – Dwie kobiety z Ohio są oskarżone o dowiezienie ciała zmarłego 80-letniego mężczyzny do banku w celu wypłacenia pieniędzy z jego konta przed dostarczeniem ciała do szpitala.

Według akt Sądu Miejskiego w Ashtabula, Karen Kassebaum (63 l.) i Lauren Pia Verallo (55 l.) zostały we wtorek oskarżone w Ashtabula o brutalne znieważenie zwłok i kradzież osoby z grupy chronionej.

Policja podała, że ​​skontaktowano się z nią w poniedziałek wieczorem i powiedziano jej, że dwie kobiety podrzuciły ciało na izbę przyjęć centrum medycznego hrabstwa Ashtabula, nie identyfikując ani osoby, ani siebie. Kilka godzin później ktoś zadzwonił do szpitala z informacją o zmarłym, którego później zidentyfikowano jako 80-letniego Douglasa Lymana z Ashtabuli.

Funkcjonariusze udali się do domu Lymana i skontaktowali się z Kazbaumem i Verallo, którzy powiedzieli im, że wcześniej w domu, w którym mieszkała cała trójka, znaleźli zwłoki Lymana. Policja twierdzi, że z pomocą anonimowej osoby trzeciej umieścili Lymana na przednim siedzeniu jego samochodu i pojechali do banku, gdzie wypłacili „nieujawnioną kwotę pieniędzy” z jego konta.

Ciało Lymana „zostało umieszczone w pojeździe w sposób umożliwiający jego widoczność pracownikom banku w celu dokonania wypłaty” – powiedział w czwartkowym komunikacie prasowym szef policji Ashtabula Robert Steele. Steele powiedział (Ashtabula) Star Beacon, że bank „wcześniej zezwalał na to, dopóki był z nim”.

Porucznik Mike Palinkas powiedział WEWS-TV, że jedna z kobiet była w stałym związku z Lymanem od kilku lat, a druga przebywała tam przez kilka miesięcy. Kobiety stwierdziły, że pobieranie pieniędzy z konta jest dla nich normalne, jednak Palinkas stwierdził, że nie ma pełnego wyjaśnienia, dlaczego poszły tam tego dnia.

„Rzekomo chcieli zapłacić jakieś rachunki, ale poza tym nie było żadnego konkretnego motywu” – powiedział Palinkas.

Casbohm został postawiony w stan oskarżenia i nakazano jego aresztowanie za kaucją w wysokości 5000 dolarów, natomiast postawienie w stan oskarżenia Feralo zaplanowano na przyszły tydzień. Nie jest jasne, czy mają prawników. Numery podane przy nazwiskach zostały wycięte.Wysłano wiadomość do biura obrońcy z urzędu okręgowego z prośbą o komentarz, czy biuro broni jednego, czy obu z nich.

READ  Być może Putin wciąż szuka zemsty na szefie Wagnera – szefie CIA

Policja poinformowała, że ​​kontynuuje śledztwo i prawdopodobne są dalsze zarzuty. Biuro koronera podało, że sekcja zwłok w celu ustalenia przyczyny śmierci Lymana może potrwać do ośmiu miesięcy.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *