Kim oni byli? Co się stało? – Styl kółka

Kim oni byli?  Co się stało?  – Styl kółka

Odsuń się, Asherze. Kopacz w Super Bowl 2024 był prawdziwą gwiazdą meczu. Napastnik wbiegł na boisko podczas Super Bowl LVII na stadionie Allegiant w Las Vegas w stanie Nevada około godziny 18:14 czasu pacyficznego w niedzielę 11 lutego.

„Mamy liniowego na boisku” – napisał na Twitterze gospodarz ABC10, Kevin John, wraz z filmem przedstawiającym zawodnika biegnącego po boisku wokół strefy końcowej Chiefs. Film przedstawiający napastnika pokazuje, jak ochrona atakuje go z odległości około 10 jardów, po czym eskortuje go z boiska.

Victoria Beckham "Mój ojciec miał Rolls Royce’a" podkoszulek

Komik Tom Grossi zamieścił także na Twitterze wideo przedstawiające ochronę usuwającą napastnika ze stadionu. Na nagraniu widać, jak mężczyzna zdejmuje koszulę i owija spodnie wokół kolan, odsłaniając czarną bieliznę. „Mamy linię ofensywną” – napisał Grossi na Twitterze.

Reporterka sportowa Michaela Dea zamieściła również na Twitterze wideo przedstawiające napastnika biegnącego od 30 do 10 jardów bez koszulki, po czym potknął się i upadł na ziemię, gdzie zostaje zatrzymany przez ochronę. „Napastnik właśnie wbiegł na boisko podczas #SuperBowl” – napisała na Twitterze.

Ta kwestia została również uznana przez komentatorów Super Bowl, jednak później przyznali, że nie mogą na ten temat rozmawiać.

„Och, mamy ludzi w terenie!” – powiedział Tony Romo. „O mój Boże, tak!” Jim Nantz dodał: „Mamy napastnika po drugiej stronie, OK…” Romo kontynuował: „Jest częściowa linia… zdejmij koszulkę.” „Częściowy napastnik „Tak” – kontynuował Romo. „Ale nie możemy o tym rozmawiać” – powiedział, po czym przeszedł do reklamy.

Więcej filmów pokazało napastnika biegającego po boisku bez koszulki, podczas gdy gracze Kansas City Chiefs i San Francisco 49ers przyglądali się temu. Na nagraniu dalej widać trenerów Chiefs próbujących go zaatakować, podczas gdy napastnik unikał ich ruchów.

READ  Nathan Rourke zostanie zwolniony przez New England Patriots: raport

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *