Ken Jeong i Joel McHale kpią z Jo Kuy podczas ceremonii rozdania nagród Emmy 2023

Ken Jeong i Joel McHale kpią z Jo Kuy podczas ceremonii rozdania nagród Emmy 2023

Monolog Jo Koy podczas rozdania Złotych Globów pojawił się epizodycznie podczas ceremonii rozdania nagród Emmy 2023 w poniedziałkowy wieczór.


Wykładowcy i byli studenci Wspólnota Aktorzy Ken Jeong i Joel McHale weszli na scenę, aby wręczyć nagrodę w konkursie na wybitną rzeczywistość, zwracając uwagę na monolog Cui, który został źle słyszany w około 130 krajach.


„Konkursy w telewizji reality show są lepsze niż kiedykolwiek. Rzeczywistość to najszlachetniejsze powołanie — powinienem wiedzieć, nawet bardziej niż medycyna” — powiedział Jeong, były lekarz, który porzucił medycynę, aby rozpocząć karierę aktorską. – powiedział na scenie.


„Och, zaczynamy” – zażartował McHale. „Wyrzucono mnie z medycyny, ok? Zabił człowieka. Zabił człowieka!”Jeong przerwał: „To nie jest napisane w wierszu poleceń! Nie możesz tak mówić.”. „Narzędzia, które prawie zabiły tego człowieka, zostawiły po sobie pielęgniarki. Te, które uratowały mu życie, zostawiłam. Poza tym byłam na imprezie dopiero 10 dni, więc daj mi spokój. ”Ta część nawiązywała do Coya, który podczas swojego monologu podczas rozdania Złotych Globów wybuchł bombą i zrzucił winę na swoją książkę. „Tak, dostałem tę propozycję 10 dni temu” – powiedział. „Chcesz idealnego monologu? Żartujesz, prawda? Napisałem kilka z nich i to z nich się śmiejesz”.

READ  Wielka aktualizacja, kiedy Elias powróci do programowania WWE


Ken Jeong i Joel McHale na ceremonii rozdania nagród Emmy 2023.

Christopher Polk/Variety za pośrednictwem Getty Images


Segment Jeonga i McHale’a pokazał także zabawne ujęcie ich kolegów Wspólnota Aktor Donald Glover, który był nominowany za pracę nad Amazon Prime's rój. Glover – który, szczerze mówiąc, powinien zostać zaproszony na scenę na ponowne spotkanie – uśmiechnął się lekko. Następnie duet wręczył nagrodę Wyścig dragów RuPaula.


Komik Chelsea Handler, która wcześniej spotykała się z Coyem, również rzuciła się na swojego byłego, prowadząc ceremonię wręczenia nagród Critics' Choice Awards w wieczór poprzedzający rozdanie nagród Emmy. W swoim monologu Handler wspomniała o swojej miłości do starszych mężczyzn: „Niestety Martina Scorsese nie ma tu dziś wieczorem, ale to nie powstrzyma mnie od powiedzenia wszystkim na tej sali, że wyrzucę go jak małego Włocha. klopsiki. Dziękuję, że się z tego śmiejesz. Napisane przez moją książkę.


Subskrybuj Tygodnik RozrywkiBezpłatny codzienny biuletyn Otrzymuj najświeższe wiadomości telewizyjne, ekskluzywne pierwsze spojrzenia, podsumowania, recenzje, wywiady z ulubionymi gwiazdami i nie tylko.


Powiązana zawartość:Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *