Każdy MoonSwatch, skategoryzowany

Każdy MoonSwatch, skategoryzowany

Obrazy: próbka, Getty Images; Kolaż: Gaby Conti

To jest kopia biuletynu pudełko + papiery, Cotygodniowe głębokie zanurzenie się Cama Wolfe'a w świat zegarków. Rejestracja tutaj.

Omega i Swatch są zawsze pełne niespodzianek, Ale nowa misja Snoopy MoonSwatch do Moonphase Wygląda na to, że tak może być Szczyt ery MoonSwatch. Obaj współpracownicy wyciągnęli z tej linii wszystko, co mogli, Przez ostatni rok nowa, limitowana edycja była wydawana niemal co miesiąc Po wycofaniu 11 oryginalnych modeli w 2022 r. Premiera zegarka Snoopy – która nadal trwa Zrób wystarczająco dużo hałasu, aby zamknąć sklepy Dwa lata po premierze tej linii wyprodukowano w sumie 22 egzemplarze MoonSwatche. Natura ludzka wymaga, abyśmy kategoryzowali wszystko, co się da, więc poszedłem dalej i zrobiłem to samo z każdym MoonSwatchem.

22. Misja MoonSwatch na Merkurego

Mercury nie tylko wnosi żywotność i żywotność bardziej kolorowych zegarków MoonSwatch, ale także zajmuje drugie miejsce w konkursie na najlepszą imitację OG Speedmaster.

16 – 21. Misja MoonSwatch do Moonshine Złota szwajcarska latarnia, bobrowy księżyc, płatek śniegu, księżyc Wenus, księżyc żniw, różowy księżyc

Nie jestem wielkim fanem zegarków Mission to Moonshine jako koncepcji. MoonSwatche mają sprawiać mnóstwo frajdy, więc dodanie do nich odrobiny pozłacanej ozdoby przypomina próbę sklasyfikowania bloku amerykańskiego sera (co jest świetne!) z pojedynczym ziarenkiem kawioru. Wiele projektów, które zazwyczaj pojawiają się tylko na pozłacanej wskazówce, również nie przypadło mi do gustu.

Latarnia szwajcarska przypomina godło Czerwonego Krzyża.

Dlaczego miałbym znowu chcieć odcisku bobra na moim księżycowym zegarku?

Grudniowy płatek śniegu to nowy zimowy element.

Projekt June Flower Moon pojawia się jako nieszkodliwy bazgroł na złotej dłoni.

Wzór „jęczmienia” Harvest Moon tworzy piękną teksturę.

READ  Aktualizacja Pixel Buds dodaje przydatne narzędzie do szybkiego dostępu do Ustawień

Różowy Księżyc dodaje najwięcej emocji temu połączeniu.

15. Misja na Księżyc

Rozumiem atrakcyjność Mission to the Moon jako wersji najlepiej imitującej oryginalny Moonwatch, ale nie to czyni tę współpracę dla mnie wyjątkową. Te MoonSwatche nie mają być elementami wypełnionymi pochodzeniem i historią, a na pewno nie są przeznaczone do noszenia na co dzień przez kierowców. Przepraszam, ale nie sądzę, żeby MoonSwatch przeszedł rygorystyczne testy NASA. W końcu to zwykły czarny zegarek, który z wyglądu bardzo przypomina zegarek księżycowy, ale… nim nie jest.

14. Misja Moonshine Gold

Jak powyżej + mała złota wskazówka.

13. Misja na Ziemi

Tutaj zaczyna się zabawa. Misja na Ziemi z ciemnoniebieską tarczą i kopertą w kolorze morskiej piany to mój najmniej ulubiony model z tych dobrych. Jednak nadal bardzo podoba mi się to połączenie i uważam, że jest to sprytne wykorzystanie kolorów Ziemi, które można zobaczyć z kosmosu. Od tego momentu ranking stał się bardzo trudny.

12. Misja do Słońca

Nawet dla mnie ten zegarek może istnieć Również Dużo zabawy. Wszyscy wiemy, co mówią o gościu, który poleciał zbyt blisko słońca, prawda?

11. Misja na Moonshine Gold Strawberry Moon

OMEGA i Swatch zdobyły potężnego hat-tricka w tej edycji Mission to Moonshine Gold. Zabawna truskawka idealnie pasowałaby do sklepu Sanrio (pozytywnie).

10. Misja na Jowisza

Jeśli Wydmy: część druga To jak dotąd najlepszy film o modzie męskiej tego rokuTa godzina jest językiem niewidzialnego. To, co naprawdę mnie przyciąga, to pomarańczowe akcenty w połączeniu z tarczą i piaskownicą.

9. Misja do Plutona

Chociaż zazwyczaj nie jestem wielką fanką Foxtiny, tutaj wygląda świetnie z tymi bordowymi ladami pomocniczymi.

8. Misja na Wenus

lalka BarbieRok dominacji dobiegł końca, ale ja nie skończyłem z tym jaskraworóżowym etui. Zegarek delikatny i wesoły niczym chmurka waty cukrowej.

READ  Le Petit Chef zajmuje centralne miejsce w hotelu Dorian – Calgary

7. Misja na Saturna

Obraz Saturna o godzinie 6 to rodzaj szczegółów, z których może skorzystać każdy MoonSwatch. Naprawdę duży pierścień planety stanowi doskonały efekt graficzny.

6. Misja do Neptuna

Premiera Mission to Neptune zbiegła się w czasie z modą na niebieską ceramikę, dzięki czemu jest to jeden z najlepszych oryginalnych zegarków MoonSwatch – pomimo wszystkich otaczających go sztuczek. (Jeśli chodzi o te oszustwa: oryginalne wersje tej odmiany pozostawiały niebieski ślad na nadgarstku użytkownika. Została tymczasowo wycofana z produkcji do czasu, aż Omega i Swatch mogły naprawić problem prowadzący do efektu niedoboru, w którym początkowo wadliwy egzemplarz był, jak na ironię, najbardziej pożądane ze wszystkich innych. OG Pick.) Nawet gdyby nie niezamierzona rzadkość tego utworu, myślę, że nadal byłby to bestseller. Trafia w idealny punkt: ciemny granat sprawia, że ​​jest to najbezpieczniejszy wybór spośród bardziej kolorowych odcieni.

5. Księżycowy Neptun

Powyżej + mała złota dłoń.

4. Misja na Urana

W zależności od poziomu dojrzałości wybierasz ten zegarek, ponieważ uważasz, że wykracza on poza nieunikniony żart o Uranie, lub dlatego, że chcesz Robić Nieuniknione żarty z Urana. Wybór jasnoniebieskiego zamiast ciemnoniebieskiego wymaga talentu i uroku na poziomie Austina Powersa.

3. Misja do Moonshine „Lollipop”

Moja najwyższa ocena to „Mission to Moonshine”, ponieważ ten zegarek nie tylko składa hołd Księżycowi Bobra. Dłoń w kształcie lizaka to święty element projektu w skrzynce narzędziowej Omega. Ten MoonSwatch stanowi bezpośredni hołd dla Speedmastera CK 2998-3 FAP z 1961 roku z podobną wskazówką w kształcie lizaka. (Ręce to wielka sprawa!) Właśnie do tego służą MoonSwatches: edukować kolekcjonerów i zaostrzać ich apetyt, aby pewnego dnia posiadać prawdziwy przedmiot.

2. Misja na Marsa

Bez wątpienia najlepszy z oryginalnych MoonSwatches. To poważne ukłon w stronę historii Omega owiniętej w niesamowicie zabawne kolory Swatch. Model ten jest hołdem złożonym słynnej marce Omega.Projekt Alaska„, który jest wyposażony w jaskrawoczerwoną aluminiową osłonę zaprojektowaną tak, aby element był odporny na ekstremalne temperatury Alaski. Unikalny kształt czerwonych wskazówek, wzorowany na kapsułach Mercury Space Capsules, również pochodzi z projektu Alaska Project Speedmaster. To współpraca Swatch w najlepszym wydaniu: wzmacnianie pozycji klientów Możliwość zdobycia kęsa dobroci z dużą dozą głupoty (z tego samego powodu kocham… Ocean Arktyczny Blancpain x próbka Z lepszym symbolem promieniowania.)

  1. Misja do fazy księżyca „Snoopy”

READ  Demo „Diablo 4” jest świetne, jeśli można w nie zagrać

Dla mnie Snoopy MoonSwatch to zupełnie inny poziom. To naprawdę ma wszystko:

  • Historyczne podstawy nagrody Speedmaster „Omega Silver Award” przyznawanej astronautom NASA

  • Pasożytniczy

  • Elegancka, całkowicie biała estetyka w stylu Swatch, która jest jednocześnie zabawna i wygodna do noszenia

  • Komplikacja z fazami księżyca, nowość w linii MoonSwatch, ale równie odpowiednia jak pies służący jako pilot myśliwca z I wojny światowej

Jeśli to naprawdę koniec drogi dla MoonSwatch, nie mogłem sobie wymarzyć lepszego zakończenia.

Zobacz wszystkie nasze biuletyny, w tym pudełko + papiery, Tutaj.

Pierwotnie pojawił się GQ

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *