Kanada została wyeliminowana przez Curaçao po przegranej w Mistrzostwach Świata Juniorów

Kanada została wyeliminowana przez Curaçao po przegranej w Mistrzostwach Świata Juniorów

Marzenie o Little Mountain League w Vancouver dobiegło końca, mimo desperackiego szóstego zwycięstwa w inningu, we wtorek przegrali 4:2 i zostali wyeliminowani z wyścigu o tytuł przez dobry zespół z Willemstad na Curaçao.

Kanada, która wcześniej pokonała North Brisbane w Australii 7:0 i Takarazukę w Japonii 6:0 w 75. Mistrzostwach Świata Juniorów, a następnie przegrała 10:0 z Matamoros w Meksyku. Vancouver miał tylko pięć oddzielnych trafień przeciwko Curaçao.

Lucas Wesser, główny melonik w Kanadzie, pracował 3,2 razy i miał trzy trafienia. Niestety wydał sześć utworów, które pozwoliły Curacao opublikować kilka wczesnych kursów. W rzeczywistości Curaçao strzelił tylko pięć trafień w całym meczu, ale strzelił dwa gole w pierwszej połowie i pozostawił załadowane zasady. Zdobyli dwa kolejne przejazdy w trzecim, a następnie pozwolili swoim melonikom i obronie zaprowadzić ich do domu po zwycięstwo.

Kanada miała szanse na zdobycie punktów w rundzie trzeciej, czwartej i szóstej, ale nie była w stanie osiągnąć trafień na czas, tracąc pięciu startujących.

Curaçao zagra w środę przeciwko Managui, stolicy Nikaragui. Curaçao rozpoczął swój turniej od pokonania 2:0 Nikaragui, po czym przegrał 9:3 z Panamą i odzyskał siły po trudnym zwycięstwie 1:0 nad Włochami.

READ  Harmonogram meczów pierwszej rundy NHL Stanley Cup 2021, informacje telewizyjne

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *