Kampania Trumpa zapłaciła 750 000 dolarów za wykrycie nieistniejącego oszustwa wyborczego

Kampania Trumpa zapłaciła 750 000 dolarów za wykrycie nieistniejącego oszustwa wyborczego

Donald Trump przed sądem w Nowym Jorku za oszustwa cywilne.
Reuters/Paweł

  • Nowa książka rzuca światło na wysiłki, jakie poczyniła kampania Trumpa, aby wykryć oszustwa podczas wyborów w 2020 roku.
  • Ken Block, inżynier oprogramowania, ujawnił, że za pomoc w przeprowadzeniu badań zapłacono mu 750 000 dolarów.
  • Pomimo ogromnej wypłaty Block powiedział BI, że w ciągu kilku minut odrzucił liczne zarzuty o oszustwo.

Według osoby, która była tam, aby na tym skorzystać, pojawiła się duża firma, która ma pomóc byłemu prezydentowi Donaldowi Trumpowi w zweryfikowaniu jego fałszywych twierdzeń na temat oszustw wyborczych w wyborach w 2020 roku.

Inżynier oprogramowania Ken Block powiedział Business Insiderowi przed wydaniem swojej nadchodzącej książki „Disproven”, że zapłacono mu około 750 000 dolarów za przeprowadzenie badań, które miały zweryfikować obecność masowych oszustw wyborczych w stanach na polach bitew, w tym w Arizonie, Gruzji, Nevadzie i Michigan . Wisconsin i Pensylwania.

Pomimo ogromnej wypłaty Block nie mógł niczego znaleźć. W ciągu kilku minut odrzucił nawet niektóre twierdzenia o oszustwie wyborczym, wskazując na niekompletne dane, które błędnie zinterpretowano jako fałszywe, że wyborcy o tym samym nazwisku byli liczeni jako podwójne głosy oraz że dane dotyczące kart do głosowania korespondencyjnego były błędnie oznakowane.

Chociaż Block powiedział, że nie wywierano na niego presji, aby wypaczył swoje ustalenia, zespół Trumpa nie chciał tego słyszeć, gdy przekazał im wiadomość, że nie można udowodnić oszustwa.

W jednym przypadku Blok Zapewnił, że udowodnił, że jedno z twierdzeń leżących u podstaw pozwu zespołu Trumpa w Pensylwanii jest fałszywe, co natychmiast zakończyło telekonferencję, w której brał udział.

Przedstawiciele Trumpa nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Business Insidera o komentarz.

W sumie Block stwierdził, że łącznie mniej niż 200 podwójnych głosów ze wszystkich wahadłowych stanów zostało oddanych drogą pocztową w sposób oszukańczy, jak napisał w niedawnym artykule, w którym opisał swoje doświadczenia z wyborów prezydenckich. Centrala AZ.

READ  Specjalny doradca wzywa Sąd Najwyższy do odrzucenia wniosku Trumpa o opóźnienie sprawy w sprawie immunitetu

„Były prezydent Trump zamienił stratę z łaski w stratę ze wstydu” – napisał Block w swojej książce. „Stworzyło to grupę przegrywających kandydatów, którzy woleliby krzyczeć o oszustwach wyborczych – bez uzasadnienia – niż wykazać się cechami przywódczymi wymaganymi na stanowiskach, na które kandydowali”.

Kontynuował: „Wygląda na to, że niektórzy z tych kandydatów, którzy odnieśli porażkę, wysuwając bezpodstawne oskarżenia o oszustwo wyborcze, nie rozumieją swoich twierdzeń. Inni odrzucają rzetelność faktów. Dla tych osób ostateczny cel nie ma nic wspólnego z wygraną w wyborach. Chodzi o to, aby wygranie wyborów.” Zbieraj pieniądze lub sławę, albo, co gorsza, osłabiaj naszą republikę”.

Od tego czasu Trumpowi postawiono zarzuty w Gruzji w związku z jego próbami unieważnienia wyników wyborów w tym stanie.

„Disproven” ukaże się we wtorek.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *