Judas Panthers opuszcza trening, ale oczekuje się, że zagra w meczu 3 przeciwko Golden Knights – Sportsnet.ca

Judas Panthers opuszcza trening, ale oczekuje się, że zagra w meczu 3 przeciwko Golden Knights – Sportsnet.ca

SUNRISE, Floryda — Florida Panthers podjęli próbę nieco jednostronnego powrotu do finału Pucharu Stanleya, a główny trener Paul Morris powiedział, że spodziewa się, że obrońca Radko Judasz zagra w trzecim meczu przeciwko Vegas Golden Knights.

Judasz został znokautowany wcześnie w przegranym 7: 2 meczu 2 z Golden Knights po twardym czeku odwrotnym od napastnika Vegas Ivana Barbasheva w poniedziałek.

We wtorek miał test i był nieobecny na środowym treningu drużyny na FLA Live Arena.

„Był dla nas wielkim wojownikiem” – powiedział Matthew Tkachuk. „Wszystkie te małe rzeczy, które robi, których nikt tak naprawdę nie widzi, takie jak ciało, jest tam liderem. Sposób, w jaki gra i ten styl, jest dla nas ważnym graczem. Zdecydowanie nie było dla nas idealne, gdybyśmy widzieli, jak upada. „

Judasz został zastrzelony w swoje 33 urodziny.

Mocny u siebie D-man miał średnio 17:02, miał trzy asysty i jeździł na łyżwach we wszystkich 18 meczach Flash Panthers tej wiosny.

Nawet gdy Judasz był zajęty szukaniem pomocy medycznej, trener Paul Morris wykorzystał siódmego obrońcę Caseya Fitzgeralda do zaledwie 10:41 w poniedziałkowej porażce.

W międzyczasie Barbashev wpływał na serial swoją zbrodnią i badaniem.

– Tak, był ogromny, prawda? powiedział jego kolega z drużyny Vegas, Jonathan Marchesault. „Chodzi mi o to, że nie sądzę, żeby Judasz wrócił po tym – jest bardzo ważną częścią ich zespołu. Jest super fizyczny, świetny defensywny facet.

„Uderzenie w przeciwną stronę po prostu nadało ton. Udało nam się zarobić pieniądze. Myślę, że nabraliśmy rozpędu na początku gry.”

Gra 3 rozpoczyna się w czwartek wieczorem w Sunrise o 20:00 ET i można ją oglądać na żywo w Sportsnet i SN NOW.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *