Jon Stewart krytykuje stacje informacyjne za reakcję na udostępniony przez Trumpa film przedstawiający zakuwanie Bidena w kajdanki

Jon Stewart krytykuje stacje informacyjne za reakcję na udostępniony przez Trumpa film przedstawiający zakuwanie Bidena w kajdanki

Zaczął Jon Stewart Codzienny pokaz Wzywając stacje informacyjne do reakcji na wideo udostępnione przez Donalda Trumpa, na którym widać Joe Bidena powstrzymywanego przez sztuczną inteligencję.

„Jak wielu z was wie, w ciągu ostatnich 200–300 lat wiadomości były bardzo ponure” – powiedział Stewart. „Ale w ten weekend wydarzyła się jedna historia, która była tak niepokojąca i tak mroczna, że ​​nawet wiadomości nie mogły sobie z nią poradzić”.

Następnie Stewart wyciął różne klipy z sieci informacyjnych, aby ostrzec widzów, że nie będą mogli obejrzeć filmu i zdjęcia, ponieważ są zbyt „niepokojące”.

„W ogóle go nie widziałem” – zażartował Stewart.

Kontynuował: „To musi być druzgocące”. Kanały informacyjne pokazują zdjęcia z Ukrainy, Gazy i klęsk żywiołowych. Przechodzą przez to beznamiętnie. „Nie mogę sobie wyobrazić, jak niszczycielski jest ten materiał”.

Następnie Stewart przeszedł do raportu zawierającego wideo udostępnione przez Trumpa na platformie Truth Social, na którym widać zdjęcie Bidena przywiązanego do tyłu pickupa.

„To było tak niepokojące i odczłowieczające, czy nie można było tego po prostu pokazać w telewizji z plakatem Bidena namalowanym na tyle ciężarówki?” zapytał Stewarta. „Czy to te same stacje, które co roku pokazują powtórki wydarzeń z 11 września? To znaczy, nie sądzę, że publikowanie takich rzeczy przez Trumpa byłoby czymś dobrym”.

„Nie wiem, czy masz na tyle bystrości umysłu, aby prowadzić samochód” – Stewart powiedziała osobom, które uważały, że zdjęcie jest prawdziwe.

Stewart również żartobliwie zrzucił bombę na te same osoby, mówiąc im, że „ciężarówki tak naprawdę nie mają jąder”, a to, co niektórzy kierowcy przyczepiają do swoich samochodów, to po prostu nowość.

spłacać Codzienny pokaz Na filmie zamieszczonym powyżej.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *