Johnny Depp wyszedł bez szwanku z innej sprawy przed nową petycją Amber Heard: raport

Johnny Depp wyszedł bez szwanku z innej sprawy przed nową petycją Amber Heard: raport

Hollywoodzki aktor Johnny Depp, który może ponownie zmierzyć się z Amber Heard w Wirginii w wielomilionowym procesie o zniesławienie, podobno rozstrzygnął sprawę napaści i pobicia, która miała się rozpocząć jeszcze w tym miesiącu w Los Angeles.

Według The Hollywood Reporter gwiazda Piraci z Karaibów osiągnęła wstępne porozumienie, aby rozwiązać pozew członka ekipy City of Lies, który powiedział, że aktor zaatakował go na planie.

59-letni aktor zawarł umowę z kierownikiem budowy Gregiem „Rockym” Brooksem, która wymaga od Deppa realizacji nieokreślonych warunków ugody do końca sierpnia.

Zgłoszenie brzmi „Warunki Odrzucenia Ugody w tej sprawie po zadowalającym wypełnieniu Warunków Szczegółowych, które nie zostaną wykonane w ciągu 45 dni od Daty Ugody”.

Według nowego raportu „Wniosek o zwolnienie zostanie złożony nie później niż 1.05.2023 r.”

Sprawa zostanie podobno ponownie otwarta, jeśli przedstawiciel nie wypełni warunków. Proces cywilny ma miejsce niecałe dwa miesiące po tym, jak wygrał w sądzie w Wirginii sprawę o zniesławienie przeciwko Heardowi.

Greg Brooks podobno złożył pozew przeciwko Deppowi w 2018 roku, twierdząc, że rozgniewał się po tym, jak reżyser poinformował go, że będą musieli przestać kręcić na noc. Aktor rzekomo uderzył go dwukrotnie w pijackim kazaniu.

Twierdził, że Depp nakrzyczał na niego, uderzył go dwa razy w żebra i zaoferował mu 100 000 dolarów w odpowiedzi. Brooks został rzekomo zwolniony z produkcji po tym, jak odmówił obietnicy, że nie zostanie pozwany za ten incydent.

Emma Danoff, nadzorująca scenariusz filmu, wystąpiła w obronie aktorki, mówiąc, że ma dowód, że wypadek nigdy się nie wydarzył.

Podobno złożyła ogłoszenie w sądzie, w którym stwierdziła, że ​​była świadkiem kłótni i że Depp skonfrontował się z Brooksem dopiero po tym, jak kierownik budowy udzielił bezdomnej czarnej kobiety zniewagi na tle rasowym, mówiąc: „Depp powiedział do pana Brooksa: „Nie możesz z nią rozmawiać jak kto-to’.” Czy myślisz, że to coś mniej niż ty? Za kogo się uważasz? jak śmiesz?'”

READ  Nowy zwiastun serialu telewizyjnego Fallout pokazuje, ile rozgrywki kryje się w serialu

Według doniesień proces mógł się odbyć, a sprawa została ustawiona na końcowej konferencji stanu w poniedziałek, ponieważ została rozstrzygnięta między dwiema stronami sporu.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *