John Stuart Dings, „genialny historyk” i „entuzjasta wojny secesyjnej” Donald Trump po dziwacznym zgromadzeniu, w którym wspominano bitwę pod Gettysburgiem, i pośród cichego procesu finansowego

John Stuart Dings, „genialny historyk” i „entuzjasta wojny secesyjnej” Donald Trump po dziwacznym zgromadzeniu, w którym wspominano bitwę pod Gettysburgiem, i pośród cichego procesu finansowego

Jon Stewart naśmiewał się z Donalda Trumpa Codzienny pokaz Podobnie jak poprzednie kampanie POTUSA i kandydowanie do Białego Domu w trakcie procesu karnego dotyczącego cichych pieniędzy.

„Nasz były prezydent i genialny historyk Donald J. Trump przemawiał w pobliżu jednego z najświętszych pól bitewnych Ameryki” – powiedziała Stewart w Comedy Central. „A jeśli uważasz, że Lincoln uświęcił Gettysburg swoim podniosłym przemówieniem… cóż, zapnij pasy”.

Stewart przerwał wiec Trumpa, gdy były prezydent mówił niespójnie o bitwie pod Gettysburgiem, mówiąc: „Jakie to niesamowite, mam na myśli, że było tak interesujące, tak złowrogie, tak przerażające i tak piękne na tak wiele różnych sposobów”. . Reprezentował ogromną część sukcesu tego kraju. Gettysburgu, wow.”

Prezenter zażartował, że oświadczenie Trumpa zostało „niemal bezpośrednio skradzione z relacji z książki dla siódmej klasy”.

Stewart zażartował, próbując zrozumieć słowa Trumpa: „Czy on mówi o bitwie w wojnie secesyjnej, czy o narodzinach konia?”

Niespójne słowa Trumpa nie miały sensu. „Szczerze mówiąc wobec byłego prezydenta, ma on teraz wiele na głowie” – stwierdziła Stewart.

Stewart wszczął postępowanie karne w związku z potajemnymi płatnościami na rzecz Stormy Daniels podczas jego pierwszej kampanii prezydenckiej. Prowadzący przerwał transmisję CNN, w której Maggie Haberman stwierdziła, że ​​Trump najwyraźniej spał podczas procesu.

„Wyobraź sobie, że popełniłeś wiele przestępstw i nudziłeś się podczas procesu? Przejdź do dobrych rzeczy!” – zauważył Stewart.

Stewart kpił także z Trumpa za porównywanie się do Jezusa Chrystusa i Nelsona Mandeli.

On ogląda Codzienny pokaz Na filmie zamieszczonym powyżej.

READ  „Tutaj nie ma życia”: armia izraelska wycofuje się ze szpitala Al-Shifa w Gazie | Wiadomości o izraelskiej wojnie w Gazie

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *