Jeden z założycieli BLM zbudował zamek za około 1,4 miliona dolarów

Treść artykułu

Jeśli je zbudujesz, zrozumieją przyzwyczajenie Daj spokój — przynajmniej na to ma nadzieję współzałożyciel Black Lives Matter, Patrice Colors.

The Daily Mail donosi, że posiadłość Colors w Topanga Canyon w Kalifornii przechodzi poważną poprawę wyglądu zewnętrznego. Hej, małe ogrodzenie to długa droga do zapewnienia prywatności i poczucia bezpieczeństwa.

„Będzie miał elektroniczną bramę na części podjazdu, drzwi wejściowe, budkę telefoniczną, inne środki bezpieczeństwa, kamery – wiesz, aby utrzymać szlaban z dala” – powiedział sąsiad, dodając, że wykonawca powiedział mu o kosztach pracy mieściło się w przedziale „35 000 USD”.

Dom jest tylko częścią imponującego portfela nieruchomości Cullors i mówi się, że jest wart ponad 3 miliony dolarów. Posiada również inne luksusowe nieruchomości mieszkalne, głównie białe dzielnice w Kalifornii i Georgii.

Przepraszamy, ale nie udało się załadować tego filmu.

Zabarwienie ogłoszony w zeszłym miesiącu Rezygnowała ze stanowiska dyrektora wykonawczego Fundacji Black Lives Matter Global Network, której przewodniczyła od prawie sześciu lat.

Treść artykułu

Chociaż wielu uważa, że ​​odejście Collor było spowodowane zarządzaniem finansami przez fundację i jej osobistym majątkiem, zaprzeczyła temu, mówiąc, że odejdzie, aby skupić się na innych projektach, w tym wydaniu swojej drugiej książki jeszcze w tym roku, wraz z wielo- rozwój kontraktowej telewizji Przez rok z Warner Bros.

„Stworzyłem infrastrukturę i wsparcie oraz potrzebne kości i fundamenty, abym mógł odejść” – powiedział Collors w oświadczeniu. – Wygląda na to, że już czas.

Treść artykułu

Cullors stworzył BLM w 2013 roku wraz ze współzałożycielami Alicią Garzą i Opal Tometi.

READ  Były premier Izraela twierdzi, że załamany Netanjahu błędnie obliczył sytuację w Strefie Gazy – POLITICO

Jej druga książka, The Abolitionist’s Guide: 12 Steps to Change Yourself and the World, ukaże się 5 października.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *