Jamal Hill kontra Khalil Rountree ogłasza kartę McGregor kontra Chandler na UFC 303

Jamal Hill kontra Khalil Rountree ogłasza kartę McGregor kontra Chandler na UFC 303

Jamal Hill nadrabia stracony czas.

UFC ogłosiło w piątek, że kluczowe starcie w wadze półciężkiej pomiędzy byłym mistrzem Hillem a czołowym pretendentem Khalilem Rountree będzie najnowszym dodatkiem do UFC 303. Ogłoszenie następuje zaledwie sześć dni po tym, jak Hill przegrał przez nokaut w pierwszej rundzie z Alexem Pereirą na UFC 300.

UFC 303 odbędzie się 29 czerwca w T-Mobile Arena w Las Vegas. Karta jest głównym wydarzeniem obchodów Międzynarodowego Tygodnia Walki 2024 przez UFC i przedstawia byłego mistrza dwóch dywizji Conora McGregora podczas jego długo oczekiwanego powrotu przeciwko Michaelowi Chandlerowi w głównym wydarzeniu.

Hill (12-2, 1 NC) to 6. miejsce na świecie w wadze półciężkiej pod względem walki MMA. Hill, były posiadacz tytułu, który zdobył pas dzięki krótkiemu zwycięstwu nad Gloverem Teixeirą, zrzekł się tytułu w lipcu zeszłego roku po zerwaniu ścięgna Achillesa podczas rozgrywania meczu koszykówki podczas International Fight Week 2023. Hill ostatecznie szybko wyzdrowiał, ale nie udało mu się to swoją próbę odzyskania pasa, którą brutalnie przegrał w ostatnią sobotę na gali UFC 300.

Rountree (13-5, 1 NC) jest dziewiątym numerem w rankingu wagi półciężkiej w MMA Fighting. Po zmaganiach na początku swojej kariery w UFC, 34-latek odwrócił swój los i osiągnął najlepszy wynik w swojej kadencji w Oktagonie. Rountree wygrał swoje ostatnie pięć walk, a dobrą passę uwydatniły wielokrotnie nagradzane nokauty Anthony'ego Smitha, Chrisa Daukhausa i Karla Robersona.

głosować

Kto wygrywa?

  • 0%

    Khalila Rountree

    (0 głosów)


Całkowita liczba głosów 0

Głosuj teraz

READ  Simmons: The Blue Jays potrzebują Vlady Jr., aby wniosła energię na domowe derby

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *