Seria home runów MacKinnona wynosi 22 punkty, a Avalanche prowadzi Bruins w serii rzutów karnych

Seria home runów MacKinnona wynosi 22 punkty, a Avalanche prowadzi Bruins w serii rzutów karnych

O'Connor dał Colorado prowadzenie 2:1 po 2:23 drugiej tercji. Złapał krążek po zderzeniu Kevina Shattenkirka i Pavela Zachy we własnej strefie, odwrócił się i został uderzony w Swaymana, po czym uderzył go w rękawicę podczas ucieczki.

„Miałem szczęście, że trochę na siebie wpadli” – powiedział O'Connor. „Krążek po prostu płynął tam do mnie i chciałem tylko szybko go usunąć z taśmy. Z pewnością był to trudny mecz, ale wspaniale jest zdobyć tam dwa punkty przy trudnym harmonogramie, jaki mamy teraz.

Beecher zremisował na 2:2 o 10:05, zdobywając bramkę po odbiciu od strzału Dantona Heinena.

Malinsky podwyższył Avalanche na 3:2 o 17:56 po strzale nadgarstkiem z niebieskiej linii. W poniedziałek rano został powołany z Kolorado do American Hockey League.

„Za każdym razem, gdy możesz przyczynić się do wielkiego zwycięstwa, jest to dobre uczucie i myślę, że biorąc pod uwagę, że to mój pierwszy mecz, w którym gram, jest to trochę bardziej wyjątkowe” – powiedział Malinsky. „Chciałem tylko trafić piłkę do domu. Facet był na mojej linii, więc musiałem trochę pobłądzić, odepchnąłem forhend do tyłu i wbiłem piłkę w siatkę. Na szczęście wpadła”.

Marchand zremisował na 3:3 po 5:46 trzeciej tercji, kiedy trafił w drugą stronę siatki i przekierował podanie Charliego Coyle'a w pole karne.

„Cała drużyna wykonała świetną robotę, kontrolowając piłkę w pozycji O i mając dobry czas posiadania piłki” – powiedział Marchand. „Po prostu próbowałem trafić do siatki, otworzyć pas czy coś, a CC wykonało świetną robotę, widząc mnie tam wchodzącego, i wykonało świetną grę, aby wydostać się z ciała”.

Obrońca Bostonu Brandon Carlo opuścił mecz w drugiej połowie z powodu kontuzji górnej części ciała i już nie wrócił.

Uwagi: MacKinnon zdobył 45 punktów (16 goli, 29 asyst) w 22 meczach z rzędu u siebie. Wydłużył także swoją obecną passę punktów do pięciu meczów (trzy gole i siedem asyst). … Asysta MacKinnona była 267. punktem w grze o przewagę w jego karierze, co dało mu piąte miejsce w historii Avalanche/Nordics. … Marchand wyprzedził Ricka Middletona i zajął piąte miejsce na liście strzelców wszechczasów Bostonu z 899 punktami (389 goli, 510 asyst). … Coyle przedłużył swoją passę punktów do siedmiu meczów (cztery gole, pięć asyst). … Napastnik Avalanche Jason Poulin zadebiutował w NHL i zakończył mecz z czasem lodowym 4:22.

READ  Barkov zostanie oceniony pod kątem kontuzji. ​​Panthers mają nadzieję na grę 4

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *