Jakie zmiany wprowadzają Maple Leafs po swojej najgorszej jak dotąd awarii?

TORONTO – Istnieje dokument zawierający cytaty z Toronto Maple Leaves, które przechowuje, ponieważ są pozbawione frazesów. Skrystalizowane bryłki uczciwości lub wglądu graczy mogą się później przydać.

W tej grupie występuje Jake Muzzin – znak firmowy dżentelmena. Muzzin Raw jest głośnym echem swojego pierwszego wywiadu po rozdzierającej serce porażce w bańce w 2020 roku w takich chwilach jak ta.

„Jeśli nie wyciągniemy z tego wniosków, naprawdę przegrywamy” – powiedział Muzin po serii Columbus. „Mam nadzieję, że rozumiecie, że musimy szukać.

„W zeszłym roku tam byliśmy. W tym roku. Wskocz tutaj, skocz tam. Może niektórzy mężczyźni, to mój mózg. Ale myślę, że ta drużyna jest gotowa. Ta grupa musi się więcej przyjrzeć. Ta wola zwycięstwa powinna spalić trochę więcej ”.

Znowu: to cytaty z zeszłego lata.

Rzecz w tym, że do czwartku liście klonu wyglądały tak, jakby zostały wyuczone od góry do dołu.

Kyle Dupas zatrudnił dwóch obrońców (TJ Brody, Zach Pogossian), którzy specjalizowali się w grze w obronie, a GM splądrował ich układowe kontrakty, by zdobyć przywództwo i doświadczenie.

Trener Sheldon Cave, w swoim pierwszym pełnym roku u steru, wprowadził lżejszy, bardziej spójny system i przekonał niektórych z najbardziej efektownych talentów tego sportu, że cofanie się jest równie fajne jak gole w lacrosse.

Niejednokrotnie pisał (winny stawianych mu zarzutów), że wydanie Toronto Maple Leafs z 2021 roku wygląda inaczej. Bardziej spójne. Mniej kruchy.

Przeszli przez krótszy sezon regularny i często przygotowywali się do gry na własnym lodzie, przynajmniej w rundach 1 i 2, często przeciwko wcześniej pokonanym przeciwnikom. Superstars Aston Matthews i Mitch Marner eksplodowali w ataku gry wideo i dali sobie miano dwóch najlepszych kanadyjskich atakujących defensywnych.

Następnie The Leafs wywalczyli prowadzenie 3: 1 w serii przeciwko Carey Price i Montreal Canadiens, co doprowadziło do ich najbardziej spektakularnego załamania w historii. Kto coś mówi.

READ  AFC Wild Card: Jaguars vs Chargers 1/14/23 NFL typy, prognozy, kursy

„Oczekiwania wewnątrz pokoju były wyższe” – powiedział Morgan Reilly, najdłużej obsługujący członek po przegranej stronie. „Cele są wyższe niż te, które osiągnęliśmy w tym roku, a to jeszcze bardziej pogłębia rozczarowanie. Czujemy to. Zdajemy sobie sprawę, że przegapiliśmy okazję. Jest to niedopuszczalne według naszych standardów i sprawia, że ​​strata jest znacznie gorsza niż wszystko, co robimy. musiałam się już zajmować ”.

Montreal rozegrał swój mecz do tee i wygrał siódmy mecz w poniedziałek 3: 1.

Kanadyjczycy tak samo jak Maple Leaves zasługują na własne przeznaczenie.

Aby uporządkować szczegóły porażki – Brendan Gallagher pokonał Jacka Campbella pięcioma dołkami z dystansu; Toronto zaczęło płasko i drążąc trzeci z rzędu deficyt wielu bramek przed okresem 3; Przegrana przez Maple Leafs w specjalnej bitwie drużynowej w serii z wyśmiewaną grą w Montrealu – doprowadza go do otwartej rany.

Nikt nie był w nastroju do dyskusji o X i O po siódmym z rzędu niepowodzeniu w zmiażdżeniu przeciwnika po sezonie w meczu pucharowym.

Może niektórzy faceci, to mój mózg.

Poobijany Campbell pokonał siebie po stracie Gallaghera, nazywając to „najgorszym golem w mojej karierze”.

Marner, który przedłużył suszę gola w playoffach do 18 meczów, mówił o tych wszystkich pustych siatkach, które przegapił w serii, gdy starał się znaleźć drogę.

Wydany przez zespół Matthews zacienił oczy, gdy powiedział: „To wyraźnie frustrujące wszędzie”.

Trener postanowił nie wchodzić do szatni w domu po uścisku dłoni z kolejnym upartym wyzwaniem Winnipeg.

To było tak, jakby wiedział, że słowa nie mogą się oprzeć.

Ból jest tak świeży i znajomy za jednym zamachem.

„Całkowicie zniszczył naszych ludzi”, powiedział Keefe. „Chociaż Johna tam nie było [Tavares], Mimo że nie ma nicka [Foligno]Byliśmy w dobrym miejscu i nie zamknęliśmy go. Dodaliśmy wystarczająco dużo kotletów, głębi i podobnych rzeczy, abyśmy mogli poradzić sobie w tego rodzaju sytuacjach. Nie ma wymówek. „

READ  Prawnicy twierdzą, że Usain Bolt stracił ponad 12,7 miliona dolarów ze swojego konta w prywatnej firmie

Co teraz? Gdzie stąd idziemy?

Dubas od zawsze zwiastował proces, ten postęp nie jest liniowy tak, jak woleliby fani. Innymi słowy, drużyna, która nie wygrała ani jednej serii od czasu wynalezienia YouTube, może nagle wygrać przed czwartą wiosenną pierwszą. Jeśli nadal stawiasz na talent.

Chętny do wygrania podczas Prime Matthews Marner, Dupas był również ekstrawagancki, zarówno jeśli chodzi o venture capital, jak i venture capital. (The Leafs wykorzystali cztery z siedmiu typów na 2021 podczas tej trasy). Rozpoznał potrzeby i gonił za nimi.

Osiem Maple Leafs ubranych w ubrania z Game 7 będzie Wolnymi agentami. Trzy inne elementy (David Ritesh, Ben Hutton, Riley Nash) były głębokimi kawałkami zakupionymi za głęboką rundę, która nigdy się nie zmaterializowała.

Wśród tej grupy na ponowne podpisanie zasługuje Veteran MVP Jason Spezza. Dubas również musi biec w Zachu Haymanie, chociaż Force Forward będzie ją całować gdzie indziej. 30-letni Boghossian zarobił milion dolarów. Czy w najbliższym czasie weźmie tę kwotę ponownie?

Reszta prawdopodobnie odejdzie. Toronto straci kolejny przydatny element (może Alexander Kerfoot i 3,5 miliona dolarów AAV?) Na rzecz Seattle w projekcie rozszerzenia, zapewniając więcej pola manewru.

Zakładając, że Campbell (1,65 miliona dolarów) jest głównym bramkarzem, Dupas będzie miał więcej niż wystarczającą ilość gotówki na szaleństwo i po raz kolejny zgromadzi nowy zespół graczy fabularnych wokół swoich gwiazd.

Prezes może to przywrócić i mieć nadzieję, że w 2022 roku będzie inaczej, że Muzin i Tavares są zdrowi, a jego karty trzymają się w kieszeni.

Lub latem, kiedy dostępne są bardzo duże ryby, Dupas może całkowicie odstąpić od pierwotnego planu.

Upadek przez ostatnie pięć dni był na tyle poważny, że przynajmniej kwestionujesz szczudła, na których zbudowano twój liść klonu.

READ  Maple Leafs chcą wzmocnić obrońców, a nie bramkarzy, przed upływem terminu handlu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *