Jacob Elordi i Olivia Jade nadal spotykają się podczas prób SNL

Jacob Elordi i Olivia Jade nadal spotykają się podczas prób SNL

Ekskluzywny

Jacoba Pinka i Olivii Jade

Nadal się spotykasz…

A ona jest z nim w SNL!!!

Jacob Al-Wardi I Oliwia Jade Krążą pogłoski, że są poza domem – ale wiemy, że tak nie jest… ponieważ para spędza razem czas, gdy on przygotowuje się do wielkiego występu.

„Źródła posiadające bezpośrednią wiedzę mówią nam, że JE i OJ na pewno się nie rozstali – pomimo raportu twierdzącego inaczej – a co ważniejsze… powiedziano nam, że są teraz dosłownie razem w Nowym Jorku, a Jake odbywa próbę w tym tygodniu przed jego koncertem.” „SNL”.

Jakub to dostał pic.twitter.com/wQxkshQTGp

– Saturday Night Live – SNL (@nbcsnl) 17 stycznia 2024 r

Według źródeł produkcyjnych… Olivię widziano w tym tygodniu około Rockefeller Plaza 30 i powiedziano nam, że Olivię zauważono w pobliżu garderoby Jacoba.

Wiemy, że Jacob i zespół SNL sprawdzają, co zaprezentują w sobotę – o czym świadczą zdjęcia, filmy i klipy zza kulis, które publikują w mediach społecznościowych – i wygląda na to, że Olivia Jade jest w tym zamieszaniu też tam, ze swoją najlepszą przyjaciółką.

Powodem, dla którego ludzie zakładali, że zerwali – poza raportem twierdzącym, że tak było – jest to, że Olivia przestała obserwować Jacoba na Instagramie… ale do ustalenia, nie jest jasne, czy od początku się obserwowali.

Jacob i Olivia spotykają się od co najmniej kilku lat i mimo że już raz zerwali, w końcu do siebie wrócili i słyszymy, że w tej chwili nadal są razem.

Być może jednym z powodów, dla których ludzie spekulują na temat ich sytuacji, jest fakt, że Jacob miał ważny rok w swojej karierze — zagrał w dwóch docenionych przez krytyków filmach… i torował sobie drogę jako facet działający w dobrej wierze. A-lister po swoim wydaniu „Euphoria”.

Ponownie wszystko zaczęło się, gdy ludzie zobaczyli rzekome „przestanienie obserwowania”, a plotki tylko nasiliły się. Z tego, co mówią nam nasze źródła… Olivia stoi obok Jacoba, gdy rozmawiamy i prawdopodobnie będzie się tu kręcić także przez weekend.

Oczywiście byłaby to wielka wiadomość, gdyby ona lub Elordi byli singlami… oboje są niesamowicie seksowni i byliby jednymi z największych kawalerów/kwalifikujących się kawalerów na młodym rynku Hollywood.

Na razie jednak… ludzie powinni wstrzymać konie, bo one nadal tam są.

Jakub Elordi

📍Pierwsze czytanie do 2024 roku pic.twitter.com/L63fIbFFWE

– Saturday Night Live – SNL (@nbcsnl) 18 stycznia 2024 r

Przepraszam wszystkich spragnionych marzycieli!READ  Dlaczego Channing Tatum i Jenna Dewan zerwali

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *