Instagram pozwoli użytkownikom ukryć polubienia. Pozostałe liczby obserwujących

Instagram Facebook Inc. pozwoli Oprócz głównej sieci społecznościowej firmy, po latach rozważań i testów użytkownicy zdecydowali się ukryć „polubienia” w postach.

Użytkownicy mogą zdecydować, czy ukrywać swoje konta, takie jak opłaty od siebie lub innych na podstawie postów, czy też mogą zdecydować, że nie chcą widzieć niczyich polubień podczas przeglądania swoich kanałów, Instagrama, usługi udostępniania zdjęć i filmów, powiedział środa na blogu Poczta. Testy wykazały, że opcja „Lubię” nie miała znaczącego wpływu na to, ile osób korzysta z produktu; Niektórzy są na platformie częściej po ukryciu polubień, ponieważ odczuwają mniejszą presję na występy, podczas gdy inni są mniej energiczni, ponieważ trudno jest zobaczyć, co jest popularne.

Adam Mosseri, szef Instagrama, powiedział w komunikacie prasowym, że reakcja na zmianę „wygląda na podzieloną w połowie, jeśli chodzi o to, ile ciepła dostaję z obu stron”. „Właściwie oczekuję, że ludzie będą go włączać i wyłączać, włączać i wyłączać, gdy ludzie są w różnych miejscach nad głową”.

Jak powiedział w swoich testach, firma nie zauważyła żadnego znaczącego wpływu na zdrowie psychiczne ani samopoczucie użytkowników. Początkowo Instagram powiedział, że zaczął badać tę zmianę, ponieważ obawiał się, że „polubienia” sprawiają, że aplikacja jest zbyt konkurencyjna, wywierając presję na użytkowników i budząc obawy dotyczące ich postów. Domyślna opcja pozwoli użytkownikom zobaczyć polubienia.

Instagram zbadał również inne opcje, które mogą zmniejszyć stres użytkowników aplikacji, w tym ukrywanie liczby obserwujących. Firma stwierdziła, że ​​ten test przyniósł odwrotny skutek, ponieważ nowi użytkownicy Instagrama zazwyczaj patrzą na listy obserwacyjne innych osób, aby zbudować własne sieci.

„Skończyło się to negatywnym skutkiem, który jest całkowicie niezwiązany” – powiedział Mosseri, więc firma nie będzie dalej się tym zajmować.

READ  Ratchet & Clank: Rift Apart zmierza na PC 26 lipca

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *