IMac, iPad Pro i Apple TV 4K pojawiają się w sklepach z żywymi wyświetlaczami

Sklepy Apple są otwarte i zapraszają klientów na praktyczne szkolenie z nowego 24-calowego iMaca i iPada Pro z M1 i następną generacją Apple TV 4K. W wybranych lokalizacjach nowe niestandardowe okna prezentują paletę kolorów iMaca pod każdym kątem.

Modele wyświetlaczy iMac rozłożone w żywych kolorach na podświetlanym stole w wybranych sklepach Apple. Czytanie klasycznego tekstu 3D „Hello” przypomina Mac OS. Kolory wróciły, a sklepy Apple są również otwarte na zakupy w sklepach w wielu krajach i przyjmowanie zamówień online w innych krajach.

W każdym sklepie Apple Store jest wiele nowych rzeczy do odkrycia, z wszystkimi siedmioma kolorami iMac dostępnymi do porównania i doświadczenia w większości lokalizacji, niezależnie od tego, czy iPad Pro z M1 również zajmuje centralne miejsce, w połączeniu z nową Magic Keyboard w kolorze białym. Znajdź Apple TV 4K i zupełnie nowy pilot Siri Remote pokazany w dedykowanej szufladzie w kieszeni Apple TV +.

Jeśli odwiedzisz Apple Store w ten weekend, pamiętaj, że środki BHP ewoluują wraz z lokalnymi warunkami. Firma Apple usunęła kontrole stanu zdrowia w sklepach w USA, ale maski są nadal wymagane dla wszystkich klientów spoza Australii. Wiele sklepów w USA umożliwia teraz zakupy bez zastrzeżeń, jako dodatek do indywidualnych sesji zakupowych. Sprawdź status Z lokalnego sklepu przed wizytą.

Jeśli robisz zakupy w domu, Apple oferuje nowe, przystępne sposoby kupowania i poznawania najnowszych produktów. Sesje SignTime Łączenie zespołów i klientów Apple przy użyciu języka migowego. Ostatni, ubiegły, zeszły Dziś w wirtualnych sesjach Apple Naucz się podstaw iPad, Mac i iPhone online. Wszystkie 7 kolorów komputera iMac można wypróbować w rzeczywistości rozszerzonej W witrynie Apple.

Idź dalej Na Twitterze Codzienne wiadomości o Apple Store.

Jak odwiedzić Apple Store, aby oglądać iMaca i iPada Pro z M1 i Apple TV 4K.
Wyświetl okno iMaca w Apple Sydney.
W Apple Sydney pojawi się okno iMac. Obraz funkcji: Apple Perth.
iMac jest zielony, z podświetlonymi akcesoriami w tym samym kolorze i nowymi paskami zasilania.
Zielony iMac wyróżnia dopasowane kolorystycznie akcesoria i nowy zasilacz. obrazek: lwang0708
iMac w różnych kolorach na Apple Shinjuku.
iMac w różnych kolorach na Apple Shinjuku. obrazek: Osadź tweeta
Odwiedzający Apple Sanlitun poznają iPada Pro z M1.
Odwiedzający Apple Sanlitun poznają iPada Pro z M1.
Odwiedzający Apple Sanlitun poznają iPada Pro z M1. obrazek: Chung Wenzi

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. Jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *