Chris Cuomo poinformował swojego brata Andrew o zarzutach molestowania. CNN opisuje działania Cuomo jako „nieprzyzwoite”

Washington Post Kto opublikował wiadomości w czwartek po południuW r. Doniesiono, że Cuomo zachęcał swojego brata do rezygnacji podczas strategicznych sesji z zespołem komunikacyjnym gubernatora i jego prawnikami.
Kilku prominentnych demokratów Zachęć gubernatora do rezygnacji W świetle wielu zarzutów molestowania seksualnego. Gubernator stanu Como przepraszam Na początku marca ze względu na „sprawienie, że ktokolwiek poczuje się nieswojo”, ale zapewnił, że „nie dotknął nikogo niewłaściwie”.

W oświadczeniu rzecznik CNN powiedział, że udział Cuomo w sesjach strategicznych był niewłaściwy. Ale rzecznik powiedział, że Cuomo nie będzie podlegać żadnym działaniom dyscyplinarnym.

Rzecznik CNN powiedział: „Chris nie był zaangażowany w obszerne relacje CNN na temat zarzutów przeciwko gubernatorowi Cuomo – na antenie ani za kulisami”. „Częściowo dlatego, że, jak powiedział w swoim programie, nigdy nie może być obiektywny. Ale także dlatego, że często działa jako płyta rezonansowa dla swojego brata”.

„Jednak rozmowy z członkami sztabu gubernatora nie były właściwe, co Chris przyznaje” – dodał rzecznik. „W przyszłości nie będzie uczestniczył w takich rozmowach”.

Cuomo przeprosił za swoje zachowanie podczas swojego czwartkowego wieczornego programu.

„To się więcej nie powtórzy. To był błąd, ponieważ postawiłem tutaj moich współpracowników, którzy moim zdaniem są najlepsi w pracy, w złym miejscu. przepraszam za to.”

Objawienie, że Cuomo poradził swojemu bratu, przysporzyło kłopotów pracownikom CNN. Kilku pracowników CNN powiedziało, że byli zdenerwowani zachowaniem Cuomo i naruszeniem tradycyjnych standardów dziennikarskich.

Dziennikarze zwykle nie angażują się w politykę, dopóki nie będą w stanie przedstawić wiadomości w sposób neutralny.

Cuomo wielokrotnie przeprowadzał wywiady ze swoim bratem podczas jego występu o 21:00 na początku pandemii. Ale kiedy jego brat niedawno stanął w obliczu zarzutów molestowania seksualnego, zapowiedział, że powstrzyma się od opisywania tej historii, ponieważ byłoby to niemożliwe, aby zrobił to w sposób obiektywny.

READ  Rosja zabija bandytę, który włamał się do prywatnego domu pod Moskwą

„Oczywiście wiem, co się dzieje z moim bratem” – powiedział Cuomo w marcu. „Oczywiście nie mogę tego ukryć, ponieważ jest moim bratem. Teraz, oczywiście, CNN musi go opisywać. Omawiali to szeroko i nadal będą to robić. Zawsze bardzo interesowałem się tymi kwestiami i głęboko. Chcę ci to tylko powiedzieć. „

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *