Ile jest wart twój dom? Recenzje nieruchomości w Kolumbii Brytyjskiej online

Ile jest wart twój dom?  Recenzje nieruchomości w Kolumbii Brytyjskiej online

2 stycznia Urząd ds. Oceny Kolumbii Brytyjskiej opublikuje szczegółowe informacje na temat wartości nieruchomości w całej prowincji.

Właściciele domów mogą teraz sprawdzić na stronie internetowej Urzędu ds. Oceny Kolumbii Brytyjskiej, ile wart jest ich dom na dzień 1 lipca 2023 r.

Wycena stanowi szacunkową wartość rynkową nieruchomości na dzień 1 lipca i stan fizyczny na dzień 31 października. Aby określić wartość, rzeczoznawcy biorą pod uwagę sprzedaż na danym obszarze, a także wielkość, wiek, jakość, stan, widok i lokalizację. własności.

Aby sprawdzić wartość swojego domu przejdź do bcassessment.ca Szukaj według tytułu. Władze opublikują szczegółowe informacje na temat wzrostu wartości nieruchomości w całej prowincji 2 stycznia.

W lipcu 2022 r. najdroższy dom w Kolumbii Brytyjskiej znajdował się pod adresem 3085 Point Gray Rd., który należał do założyciela Lululemon, Chipa Wilsona. Jego wartość wyniosła 74 089 000 dolarów, co oznacza wzrost o 1,3 procent w porównaniu z rokiem poprzednim.

Według zaktualizowanych danych na stronie internetowej BC Valuation, według stanu na lipiec 2023 r. wartość rezydencji Wilsonów wynosiła 81 765 000 dolarów, co oznacza wzrost o 10,4%.

Najdroższą nieruchomością mieszkalną na obszarze wyspy Vancouver w lipcu 2022 r. była James Island o wartości 61 239 000 dolarów. BC Assessment szacuje obecnie tę wartość na 57 934 000 dolarów, co oznacza spadek o około 5,4 procent.

– Z aktami „Vancouver Sun”.

READ  Zagadnienia związane z budową, produkcją i projektowaniem rurociągu Keystone XL opisane w raporcie amerykańskim

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *