Horoskop dzienny: 29 maja

Jeśli dziś są twoje urodziny

Twój styl słów pomoże Ci zdobyć przyjaciół i wpłynąć na ludzi w ciągu następnego roku, ale musisz upewnić się, że to, co mówisz, jest prawdą. Twoi krytycy będą czekać na te chwile, kiedy będziesz twierdzić, że nie mogą być poparte faktami.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Masz wiele planów na początek, ale z Merkurym w retrogradacji w ten weekend może się okazać, że małe rzeczy pójdą nie tak i spowodują, że cofniesz się. Nie złość się – po prostu zachowaj spokój i pracuj trochę wolniej.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Zmiany, nad którymi nie masz kontroli, mogą być denerwujące, ale co możesz realistycznie z tym zrobić? Prawdopodobnie przez jakiś czas utknąłeś z „nową normalnością”, ale pojawią się okazje do odwrócenia trendu, więc bądź cierpliwy i bądź czujny.

Historia jest kontynuowana pod ogłoszeniem

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Dzisiejszy związek Merkurego i Wenus w twoim znaku sprawi, że poczujesz się dobrze z życiem, ale ponieważ prawie natychmiast następuje po nim Merkury, twój władca, na początku etapu schyłku, nadal będziesz musiał zachować rozum. Nie bierz niczego i nikogo za pewnik.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Aktywność planetarna w najbardziej wrażliwym obszarze twojego wykresu może pomóc ci skupić się bardziej na swoim wnętrzu niż osobowości, którą eksponujesz całemu światu. Po prostu bądź ostrożny, nie oszukujesz siebie co do tego, kim jesteś i do czego jesteś zdolny.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

To tylko kwestia czasu, zanim osiągniesz przełom, na który zasługujesz, ale obecne perspektywy kosmiczne ostrzegają, że musisz uzbroić się w cierpliwość. To, co wybierzesz dzisiaj, będzie miało konsekwencje, które pojawią się dopiero w połowie przyszłego miesiąca.

READ  Jesse Ventura wita Amber Midthunder w rodzinie Predator

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Przestań myśleć o zrobieniu czegoś bardziej ekscytującego w swoim życiu i zacznij naprawdę. Im dłużej będziesz działać, tym bardziej prawdopodobne jest, że nigdy nie zaczniesz, więc zrezygnuj z tego, co robisz i podejmij wysiłek w tej chwili.

Waga (24 września – 23 października):

Często jesteś teraz wśród przyjaciół, więc dlaczego podejrzewasz, że ktoś próbuje cię obudzić? Może to mieć coś wspólnego z Merkurym, który ma zainicjować jeden ze swoich wstecznych etapów. Oznacza to, że nie myślisz jasno tak, jak powinieneś.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

W ciągu najbliższych kilku dni pojawią się nowe możliwości, zarówno osobiste, jak i zawodowe, ale jeśli chcesz jak najlepiej je wykorzystać, musisz działać szybko i zdecydowanie. Użyj swojej wiary w Scorpio, aby się zmotywować. Będziesz gwiazdą.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Ponieważ jesteś teraz trochę znudzony życiem, przyciągniesz ludzi, którzy odzwierciedlają twoje negatywne nastawienie. Zrób coś ekscytującego, coś, co wstrząśnie Twoim systemem w pracy. Kiedy ponownie się wprowadzisz, życie będzie o wiele przyjemniejsze.

Historia jest kontynuowana pod ogłoszeniem

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Jest bardzo prawdopodobne, że w ten weekend spotkasz współpracownika na froncie biznesowym, ale będzie to jedna z tych kontrowersji, które nie mają prawdziwej treści. Zadaj sobie pytanie: o co się kłócimy? Nikt z was nie wie.

Aquarus (21 stycznia – 19 lutego):

Jeśli jest coś natury intelektualnej, z którą musisz się zmagać, powinieneś znaleźć ciche miejsce, w którym możesz usiąść i pracować nad odpowiedzią bez przeszkadzania. Najlepiej unikać hałaśliwych ludzi i miejsc przez następne 48 godzin.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Najważniejsze jest teraz ustalenie priorytetów i praca nad nimi, aby wyeliminować wszystko inne, niezależnie od rozpraszających Cię elementów. Możesz być naturalnie wesołą osobą, ale czasami musisz być poważny.

READ  Artysta country Jake Flint umiera 37 godzin po ślubie

Dowiedz się więcej o sobie pod adresem sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *