Historia samochodu Apple – i dlaczego zawiódł

Historia samochodu Apple – i dlaczego zawiódł

Wygląda na to, że nigdy nie wsiądziemy do samochodu Apple. Po dekadzie pracy, pozornie niekończących się strategiach i inwestycji o wartości 10 miliardów dolarów Apple wydaje się wypadać z branży samochodowej. W 2014 r., w szczytowym okresie popularności pojazdów autonomicznych, gdy wydawało się, że samochody elektryczne będą w mgnieniu oka przejąć władzę, wydawało się to takie proste. Ale rzadko kiedy to działa tak, jak myślisz.

NA Ten odcinek rzut pionowy, Mówimy o epoce Apple Car. Co wiedzieliśmy, czego nie wiedzieliśmy, dlaczego Apple w ogóle chciało zbudować samochód, dlaczego Jony Ive i Tim Cook udali się na fałszywą przejażdżkę samochodem z fałszywą Siri jako przewodnikiem i czy może istnieć kolejny bezmyślny projekt cenniejsze niż czas i zasoby Apple. (Oto wskazówka: to monitor. To prawdopodobnie największy monitor, jaki masz.)

po tym, krawędźLauren Viner, uczestniczka programu, opowiada o rozprawie Sądu Najwyższego, która odbyła się w tym tygodniu, podczas której połączono dwie sprawy w debacie na temat wolności słowa, moderowania treści, Pierwszej Poprawki i tego, jak duża powinna być gazeta w YouTube. Następnie wszyscy robimy krótką serię wiadomości technologicznych, rozmawiając o różnorodności sztucznej inteligencji, pinach AI i o tym, dlaczego TikTok nagle stał się dziwnie cichy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na tematy omawiane w tym odcinku, oto kilka linków, od których możesz zacząć, zaczynając od Apple Car:

Nasze szybkie typy:

READ  Myślisz o zakupie nowej sofy? Cena mogła wzrosnąć tylko czterokrotnie

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *