MEGHAN Markle wybiera się na stok na „idealną wycieczkę” z przyjaciółmi

MEGHAN Markle wybiera się na stok na „idealną wycieczkę” z przyjaciółmi

rodzina królewska

Meghan Markle wybrała się na narty z przyjaciółkami mamy do Utah w związku z rekonwalescencją Kate Middleton.Heather Durack/Instagram

Meghan Markle spędziła dzień na nartach z przyjaciółmi w kurorcie w Utah, podczas gdy Kate Middleton prywatnie wraca do zdrowia po operacji.

Heather Durack, przyjaciółka księżnej Sussex Opublikowała zdjęcie na Instagramie W czwartek, gdy uśmiechała się obok Markle i innej przyjaciółki, Kelly Mackey Zagvin, na szczycie Powder Mountain w pobliżu Salt Lake City.

„Co za idealna podróż!” – Durack podpisał post. „Moje serce jest pełne”.

Księżna Sussex dołączyła do przyjaciółek Heather Durack i Kelly Mackey-Zagvin w ośrodku narciarskim Powder Mountain. Heather Durack/Instagram

Właścicielka Pilates Platinum powiedziała, że ​​te trzy mamy najlepiej spędzały czas spędzając czas ze swoimi dziećmi w ciągu dnia, a wieczorem łącząc się ze sobą.

„Dzieci za dnia miażdżyły zbocza, a dorośli wyli ze śmiechu aż do późnej nocy” – napisała.

„Naprawdę szczęśliwie zakochana w naszych niesamowitych przyjaciołach!”

Maki Zagvin, współzałożycielka Stowarzyszenia Matek, To samo zdjęcie udostępniła na swoim koncie Z wiadomością o tym wszystkim, czym się śmiali.

Markle założyła stylową czapkę Moncler na „idealny” dzień na nartach z przyjaciółmi. Splashnews.com

„Niezmiernie jestem wdzięczna za moich najlepszych przyjaciół! Co za podróż! Dziękuję nawet nie jest w stanie wyrazić tego, co czuje moje serce po tej podróży” – napisała w czwartek pod swoim postem.

„Miłość do spędzania czasu z rodziną, przygoda i śmiech sprawiły, że ta podróż była idealna dla książek! Oto więcej przygód z przyjaciółmi, którzy czują się jak rodzina i doceniają każdy dzień.”

Grupa kobiet wyglądała na oszołomioną, gdy gromadziły się na szczycie ośnieżonego szczytu góry.

„Dzieci za dnia miażdżyły zbocza, a dorośli wyli ze śmiechu w głębi nocy” – Durack powiedział o ich ucieczce. Walka o akcje

Markle, 42 lata, miała na sobie średniej długości puchowy płaszcz i uzupełniła ją dużymi okularami przeciwsłonecznymi i okularami przeciwsłonecznymi. Czarna czapka typu beanie Moncler z dzianiny (325 dolarów).

READ  Justin Bieber mówi, że on i Hailey mogą próbować począć dziecko pod koniec roku

W międzyczasie Durack trzymał kijki narciarskie, mając na sobie białe rękawiczki, pasującą czapkę i czarny płaszcz nałożony na różową kurtkę. Ze swojej strony Maki Zagvin miała na sobie elegancki srebrno-czarno-biały płaszcz, okulary przeciwsłoneczne i gruby, dzianinowy kapelusz.

Wielu obserwujących Durack skomentowało jej post, wyrażając radość, widząc Markle poza domem.

Fani wyrazili, jak bardzo byli szczęśliwi, że Markle jest za granicą. Jamesa Watlinga/Mega
Na zdjęciach nie pojawił się jej mąż, książę Harry. Walka o akcje

„Uwielbiam patrzeć, jak Megan żyje i rozwija się z ludźmi, którzy ją kochają. Wszyscy wyglądacie niesamowicie i wyglądało to naprawdę świetnie!!!!!” – napisała jedna z fanek.


Więcej relacji z rodziny królewskiej do obejrzenia:


„Och, miło widzieć Meg! Wygląda na to, że dobrze się bawiliście!” – skomentowała druga osoba.

„Uwielbiam widzieć Meg uśmiechniętą i szczęśliwą. Cieszę się, że świetnie się bawiliście. Kochamy księżniczkę Meghan” – dodał trzeci użytkownik.

Od czasu, gdy w styczniu przeszła operację brzucha, szwagierka Markle nie pokazywała się publicznie. Walka o akcje

„Nasza Meghan! Kocham was wszystkich i mam nadzieję, że Archie, Lily, Harry i wszystkie wasze rodziny też będą się dobrze bawić na stokach! Dużo miłości” – dodała kolejna zwolenniczka, odnosząc się do męża Markle, księcia Harry’ego, i dwójki ich dzieci: księcia Archiego, 4 i księżniczka Lilibet, 2.

Szczyt narciarski „Suits” odbywa się w okresie tajemniczej rekonwalescencji szwagierki Middleton po operacji brzucha, którą przeszła w styczniu.

Książę William zaalarmował o bezpieczeństwie swojej żony, kiedy we wtorek porzucił królewskie zaręczyny z 42-letnią księżną Walii, pozostając niewidoczną dla opinii publicznej.

Książę William zaniepokoił fanów, gdy w tym tygodniu nie pojawił się na królewskim wydarzeniu, ale przedstawiciel Middleton potwierdził, że księżna Walii „ma się dobrze”. AP

Jednak przedstawiciel Middleton potwierdził wyłącznie Page Six, że księżniczka „ma się dobrze”.

„Pałac Kensington wyjaśnił w styczniu harmonogram powrotu księżniczki do zdrowia, a my przekażemy jedynie ważne aktualizacje” – powiedział nam w czwartek jej przedstawiciel. „Niniejsze wytyczne obowiązują.”

Oczekuje się, że Middleton nie będzie uczestniczyć w żadnych wydarzeniach publicznych aż do Wielkanocy, chociaż na czas rekonwalescencji wróciła już do swoich królewskich obowiązków z łóżka.

READ  Riddick Moss powraca do WWE TV na SmackDown

Załaduj więcej…
https://pagesix.com/2024/03/01/royal-family/meghan-markle-hits-the-slopes-for-perfect-trip-with-friends/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL udostępniania

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *