Gwyneth Paltrow twierdzi, że białe kobiety powinny uczyć się miłości własnej od czarnych kobiet

Gwyneth Paltrow twierdzi, że białe kobiety powinny uczyć się miłości własnej od czarnych kobiet

Ghouinith BaltrowRozpoczyna Miesiąc Historii Kobiet momentem, który można pouczyć – błagając białe kobiety, aby naśladowały podejście czarnych kobiet do miłości własnej, ale jej przesłanie dla wielu osób jest głuche.

Laureatka Oscara podzieliła się swoją opinią w czwartek, występując u boku dr. Ela Bell Na konferencji Makers w Beverly Hills… gdzie założycielka Goop pochwaliła swoich czarnych kolegów za „niesamowitą samoocenę”.

„To jakby z najgłębszej części ich duszy, aż do czubków palców” – dodała. Zaczynam się wstydzić. 😬

Według Gwyneth „jej czarne przyjaciółki znają siebie i kochają siebie w sposób, jakiego moim zdaniem nie uczą białych kobiet”.

„Myślę, że białe kobiety uczą się, jak ze sobą konkurować, czego bardzo starałam się zaradzić, ponieważ nie wierzę w rywalizację między kobietami, ale jesteśmy wychowane” – dodała. „Być konkurencyjnym, być zazdrosnym, patrzeć sobie nawzajem przez ramiona”.

JB oświadczyła, że ​​w jej „kręgu czarnych kobiet” tak nie jest… Kontynuowała: „Od moich czarnych przyjaciół wiele się nauczyłam na temat twardej samoakceptacji i całkowitej miłości do siebie”.

Następnie zasugerowała, że ​​białe kobiety mogłyby „uczyć się od naszych czarnych sióstr i tego, jak siebie szanują”.

Gwyneth miała bezpośrednie przesłanie dla słuchaczy: „Utrzymywanie białych kobiet w konflikcie i rywalizacji ze sobą utrzymuje patriarchat silny”.

Dodała: „Nie trzeba dostawać mniej, bo ktoś dostanie więcej”.

Choć guru stylu życia prawdopodobnie chciała, żeby te słowa były podnoszące na duchu – pamiętajcie, że w ostatni dzień Miesiąca Czarnej Historii – niektórzy uważają, że całkowicie nie trafiła w sedno, szczególnie w przypadku społeczności afroamerykańskiej.Studia TMZ

Dziesiątki komentarzy w Internecie atakują Gwyneth za to, że nie dostrzega faktu, że czarne kobiety często są przeciwstawiane sobie w kulturze popularnej i ogólnie w społeczeństwie amerykańskim.

READ  CM Punk Adresy nieudanego Lariata w AEW Double or Nothing


Szef stacji

Tylko kilka godnych uwagi przykładów… Nicki Minaj Obecnie wołowina z Megan Thee Ogieri ma Wcześniej się pokłóciłem z Kardi B. Jego koledzy, wschodzące gwiazdy Lodowa Przyprawa I Lato Biorą też Ukryte strzały na siebie.

Gwyneth może nie być powiązana z kobiecą sceną hiphopową, ale może zechce zmienić przesłanie tego przekazu.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *