Space Crew: Legendary Edition jest obecnie dostępny do pobrania za darmo na platformie Steam

Space Crew: Legendary Edition jest obecnie dostępny do pobrania za darmo na platformie Steam

Space Crew jest z pozoru podobny do FTL: zarządzasz plikiem załoga W przestrzeń Radząc sobie z niebezpieczeństwami, gaś pożary i walcz z kosmitami. Są one podkreślone poprzez zarządzanie pomiędzy misjami, podczas których stale spada poziom dopaminy w wyniku ulepszeń i dostosowywania statku, załogi i wyposażenia.

Możesz zachować go za darmo na platformie Steam przez następne dwa tygodnie.

Iść do Strona Steam gry Space Crew: Legendary Edition Znajdziesz go ze 100% rabatem do 14 marca o 17:00 GMT. Jego poprzednik, załoga bombowca inspirowana II wojną światową, jest Również 90% zniżki Wraz z ogromnymi rabatami na niezliczoną zawartość do pobrania dla obu gier.

W swojej recenzji Space Crew na rok 2020 Nate poświęcił czas na pomalowanie zewnętrznej części swojego statku:

Crew Death prowadzi mnie również do najlepszej funkcji gry, czyli prostego interfejsu graficznego w grze, w którym możesz zaprojektować niestandardowe naklejki dla swojego statku. Kiedy straciłem głównego inżyniera, zdecydowałem, że powinien stać się częścią statku: pomalowałem go na okropny cielisty kolor, namalowałem gniewną twarz i grube ramiona i zmieniłem jego imię Mutant Man. Możesz to zobaczyć na obrazku nagłówka u góry posta. Kiedy później straciłem oficera ochrony, dodałem do statku drugą burtę, malując na niej hasło „Once Were Human”. Wygodne rzeczy.

Słyszałem same dobre rzeczy o Space Crew, ale moje odczucia były prawdopodobnie zbyt podobne do świeżych przyjemności, jakie oferuje Bomber Crew. Jednakże intryguje mnie kolejny zwrot Runner Duck w tym gatunku, inspirowany Mad Maxem Badlands Crew, ponieważ Zostanie wydana na Steamie w tym roku.

READ  Harmonogram badań ludzi, pomidorów i małych satelitów stacji górnej - stacji kosmicznej

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *