Gdy The Elder Scrolls kończy 30 lat, Bethesda publikuje podsumowanie aktualizacji The Elder Scrolls 6

Gdy The Elder Scrolls kończy 30 lat, Bethesda publikuje podsumowanie aktualizacji The Elder Scrolls 6

Bethesda świętowała 30. rocznicę serii The Elder Scrolls, przedstawiając krótkie aktualizacje na temat prac nad The Elder Scrolls 6.

Seria Elder Scrolls rozpoczęła się w 1994 roku wraz z wydaniem The Elder Scrolls: Arena i w ciągu trzydziestu lat doczekała się wielu głównych gier oraz spin-offów. Ostatnia główna gra z The Elder Scrolls, Skyrim, została wydana po raz pierwszy w listopadzie 2011 roku, 13 lat temu.

W wiadomości do fanów świętujących urodziny The Elder Scrolls Bethesda Game Studios nawiązało do 10. rocznicy wydania The Elder Scrolls Online, mobilnego narzędzia do budowania zamków The Elder Scrolls: Castles i wreszcie The Elder Scrolls 6.

„Na koniec, tak, pracujemy nad kolejnym rozdziałem – The Elder Scrolls 6” – oznajmiło Bethesda Game Studios. „Jak dotąd powrót do Tamriel i granie we wczesne wydania napełniło nas tą samą radością, ekscytacją i obietnicą przygody.

„Jeszcze raz dziękujemy za wspieranie nas przez te dziesięciolecia i za wszystko, co wnosisz na Igrzyska, czyniąc je swoimi własnymi. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani możliwością kontynuowania tego i świętowania kolejnych 30 lat. „

Ponieważ najnowsza gra Bethesdy, Starfield, ma zaledwie sześć miesięcy i ma zostać wydana jako DLC, miną lata, zanim fani będą mogli zagrać w The Elder Scrolls 6. W rzeczywistości szef Xbox, Phil Spencer, powiedział, że zostanie wydana dopiero w 2028 roku najwcześniej, dzieląc go od Slyrim co najmniej 17 lat.

Bethesda ogłosiła The Elder Scrolls 6 w 2018 rokuChociaż Howard przyznał to w 2023 roku „Ogłosiłby to od niechcenia” za późno. W październiku były dyrektor ds. projektowania Bethesdy przewidział, że The Elder Scrolls 6 utrzyma system zdobywania poziomów i postępów ze Skyrim. Czekając, aby się dowiedzieć, sprawdź wszystko, co wiemy o The Elder Scrolls 6.

READ  Oto lista zatwierdzonych przez Google ochraniaczy ekranu na Pixel 6

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *