Gabe Newell: Jak przełącznikowa powierzchnia pary w zaworze cenowym była „bolesna”

© Zawór

Jeśli to przegapiłeś, podobno Valve Ręczne urządzenie „w rodzaju przełącznika” Teraz oficjalnie jako powierzchnia pary.

Chociaż amerykańska firma najbardziej znana ze swojej cyfrowej platformy do gier na komputery PC nie dokonała żadnych porównań z samą hybrydą Nintendo, trudno zignorować niektóre podobieństwa i fakt, że cena jest tylko o 50 USD wyższa niż w przypadku systemu hybrydowego. Niedawno zapowiedziany przełącznik OLED.

Podczas rozmowy z IGN prezes Valve, Gabe Newell, wspomniał, jak ważne jest znalezienie równowagi między wydajnością a ceną podczas projektowania Steam Deck. Chociaż wydajność była najwyższym priorytetem, niestety kompromis był tym, co Newell nazywa „bolesną” ceną:

„Chcę to podnieść i powiedzieć: Och, wszystko działa. Wszystko jest szybkie. Wszystko… a następnie cena była drugorzędna i bolesna. Ale to był wyraźnie bardzo ważny aspekt”.

W praktycznym filmie IGN porównał technologię wewnątrz systemu w „parku kulowym” na Xbox One i PlayStation 4 – prezentując gry takie jak kontrola A pasmo śmierci death biegnij po nim. Trzeba przyznać, że jest o lata świetlne przed Switchem pod względem rodzaju gier, w które będziesz mógł grać, ale to tylko 50 USD więcej niż model OLED.

Jeśli dobrze rozumiem, Newell uważa, że ​​to nowe urządzenie – które firma określiła jako „mini-komputer” i Może nawet obsługiwać okna Prawdopodobnie sprzedasz miliony jednostek:

„Więc chodzi nam o to, że jeśli zrobimy to dobrze, sprzedamy te miliony jednostek”.

tylko wczoraj, Bloomberg opublikował raport Twierdzenie, że aktualizacje Switch OLED kosztują Nintendo około 10 USD więcej za sztukę.

Co myślisz o cenie początkowej Steam Deck 399 USD / 349 GBP w porównaniu z ceną Nintendo Switch? Czy myślisz, że Nintendo ma się czym martwić? Zostaw swoje myśli poniżej.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *