Francja U18 zgarnęła cztery czerwone kartki, gdy mecz z Polską został przerwany po horrorze i przytaknięciach

Mecz Francji U18 przeciwko Polsce został przerwany po zredukowaniu do siedmiu mężczyzn.

Młodzieniec z Saint-Etienne, Darnell Bile, zobaczył ostatnią czerwień za przerażający i paskudny headbutt.

2

Darnell Pile został wyrzucony z boiska po złym wślizgu i główceŹródło: France 3 Akwitania
Mecz został przerwany po tym, jak Francja U18 zgarnęła cztery czerwone kartki

2

Mecz został przerwany po tym, jak Francja U18 zgarnęła cztery czerwone kartkiŹródło: France 3 Akwitania

Pile, 16 lat, został wysłany na ostatnią słomkę dla gości i rozpoczął się wielki szum.

Ponieważ była to czwarta dymisja gospodarzy, sędzia zmuszony był odwołać dalszą część meczu i przyznać Polsce zwycięstwo.

Młodzi Francuzi Ilys Housny, Genuel Pelousian i Malang Komis zostali wykluczeni odpowiednio w 55., 61. i 72. minucie.

Następnie w 74. minucie podczas pokazu turnieju Lafarge Foote Avenir, Orły zostały anulowane 3-2 w Limoges.

Polski skrzydłowy trzymał piłkę na linii bocznej.

Żółć każe mu drapać obie nogi w powietrzu.

Kiedy przeciwnik zderzył się z młodym Francuzem, uderzył głową w twarz.

Bernard Diomet, szef Francji do lat 18, nie uspokoił swoich graczy i przegrał mecz.

Jak zdobyć darmowe zakłady na piłkę nożną

Tymczasem francuski napastnik supergwiazdy mężczyzn Kylian Mbappe Przyznał, że cieszy się większą swobodą grając w reprezentacji narodowej.

To dlatego, że gra u boku Neymara i Lionela Messiego na poziomie klubowym dla Paris Saint-Germain.

22-letni napastnik strzelił gola w wygranym 2:0 meczu Francji z Austrią w czwartek wieczorem.

Mbappe Powiedział: „Gram inaczej. Jestem pytany o różne rzeczy w moim klubie. Mam tu więcej swobody.

READ  Chodzi o rewelacyjną fryzurę w Pucharze Polski, legendarnego bohatera w rzutach karnych na Petnarek! Piłka nożna

„Trener wie, że jest dziewiątka jak Oliver [Giroud] Kto zajmuje obronę, a ja mogę chodzić i iść w kosmos.

„W Paryżu jest inaczej, nie jest. Kazano mi się obracać, jest inaczej”.