Fortnite Rozdział 7 Sezon 7 Battle Pass dodaje Ricka Sancheza i Supermana Super

Fortnite Rozdział 7 Sezon 7 Battle Pass dodaje Ricka Sancheza i Supermana Super

Jest to gra elektronicznaJego ostatni sezon jest już dostępny i wnosi do nowej arkady bitewnej poważną moc gwiazd. W drugim sezonie siódmego sezonu Jest to gra elektroniczna Gracze otrzymają konfigurowalnego obcego stwora – zgodnie z motywem sezonu – oraz Supermana i Ricka Sancheza z Rick i Morty.

Niestety, karnet bojowy sezonu 7 zawiera tylko połowę dynamicznego i dysfunkcyjnego duetu Ricka w Adult Swim, więc będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy Morty dotrze do Jest to gra elektroniczna W pewnym momencie sezonu. Z drugiej strony wszechświat DC miał bardzo dużo Przygodowe postacie do Jest to gra elektroniczna Wyspa Przed – W tym pełny film komediowy o Batmanie – Ale to pierwsze pojawienie się Człowieka ze Stali.

Podobnie jak w poprzednich sezonach, gracze odblokują te skórki wraz z dziesiątkami innych nagród kosmetycznych, wykonując wyzwania i przyspieszając postępy w przepustce bitewnej. W przeciwieństwie do poprzednich przepustek, gracze ponownie wygrają Battle Stars w sezonie 7 zamiast PD. Przepustka na sezon 7 pozwoli również graczom wybrać, jak używać swoich gwiazdek i odblokowywać nagrody w innej kolejności, w przeciwieństwie do poprzednich przepustek, które zawsze były liniowe.

Podczas gdy niektóre nagrody i wyzwania za przepustki będą dostępne za darmo dla każdego, kto gra w nową grę Jest to gra elektroniczna W sezonie większość z nich będzie dostępna dopiero po odblokowaniu pełnej przepustki bojowej za 950 V-dolców, czyli 9,50 $. Jeśli zaczniesz od darmowej przepustki bojowej, zawsze możesz później uaktualnić do pełnej przepustki, nie tracąc żadnego z dotychczasowych postępów.

Gracze mogą kupować Jest to gra elektroniczna Przepustka bojowa rozdziału 2 sezonu 7 jest już dostępna w sklepie w grze i rozpocznij pracę nad zdobywaniem Gwiazd Bitewnych.

READ  Oppo wypuści trzy telefony Find X, może się nazywać Find X5

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *