Fitzgerald, Georgina Marie – Nekrolog – Sault Ste. Maria

Z przykrością zawiadamiamy, że w środę 10 stycznia w wieku 74 lat Georgina zmarła nagle w domu. Kochająca matka Johna Fitzgeralda (Katrina). Urodziła się 6 lipca 1949 r. jako córka zmarłego Johna i Joanny Shuby. Siostra George'a Shuby (Susan), zmarłego Joe Shuby (Bonnie) i zmarłego Alberta Shuby. Pasierbica zmarłej Mary i Clarence'a Fitzgeraldów. Szwagierka Christiny Ronso (Marty), Nancy Harper (nieżyjący już Walter), Noreen McLeod (nieżyjący już Neil), Jerry'ego Warmingtona (nieżyjący James), Kelly Mills (nieżyjący już Alfred) oraz nieżyjącego już Bonnie i Roberta Reedów. Będzie jej brakować wielu kuzynów, siostrzenic i siostrzeńców z rodzin Shuba, Fitzgerald, Zaricheny i Jonkman.

Georgina lubiła pracować w Sears przez 47 lat i ceni przyjaźnie, które tam nawiązała. Przez wiele lat była także dumną członkinią Żeńskiego Oddziału Pomocniczego nr 374 Królewskiego Legionu Kanadyjskiego w Richards Landing na Wyspie Świętego Józefa. Po przejściu na emeryturę zgłosiła się jako wolontariuszka do Hospicjum Społeczności Mieszkaniowej Algoma (ARCH) i bardzo lubiła swój czas i ludzi, którzy tam przebywali. Georgina była gorliwą katoliczką, kochała zwierzęta i przez większość swojego życia zgłaszała się jako wolontariuszka na cele, w które wierzyła, i wiem, że teraz jest w niebie, ponownie zjednoczona z rodziną i zaznająca pokoju.

Zapraszamy przyjaciół i rodzinę do odwiedzenia centrum kremacyjnego oraz przyjęcia w Northwood Funeral Home (942 Great Northern Rd, 705-945-7758) w środę 17 stycznia 2024 r. od godziny 9:00 do czasu nabożeństwa pogrzebowego w kościele o godz. 11:00 Pogrzeb na Cmentarzu Zmartwychwstania. Rodzina będzie bardzo wdzięczna za pamiątkowe datki na rzecz ARCH. www.northwoodfuneral.com

READ  Eksperci: Kryptowaluta nie uratuje Rosji przed sankcjami | Wiadomości o kryptowalutach

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *