Volkin 2.1

Źródło obrazu: ESA/ArianeGroup/CNES – Optique video du CSG

Przyszłe europejskie wyrzutnie będą potrzebowały silników o ciągu w zakresie od 2000 do 2500 węzłów i rozpoczęły się wstępne badania, powiedział 9 stycznia Philippe Baptiste, dyrektor generalny francuskiej agencji kosmicznej CNES. Popyt ten wynika z oczekiwanego wzrostu udziału Europy w eksploracji kosmosu. Francuskie Narodowe Centrum Studiów Kosmicznych z niecierpliwością oczekuje na badanie na niskim poziomie…

Europejski przemysł kosmiczny przygląda się silnikom startowym o dużym ciągu Została opublikowana w Codzienny raport dotyczący lotnictwa i obronypodsumowanie rynku Aviation Week Information Network (AWIN) i jest dołączone do Twojego członkostwa w AWIN.

Jeśli jesteś członkiem lub subskrybujesz AWIN Codzienny raport dotyczący lotnictwa i obrony Przez Twoją firmę? Zaloguj się przy użyciu aktualnego adresu e-mail i hasła.

Nie jest członkiem? Dowiedz się, jak uzyskać dostęp do informacji rynkowych i danych, których potrzebujesz, aby być na bieżąco z tym, co dzieje się w społeczności lotniczej i obronnej.