Dyrektorzy Quantic Dream płaczą, pytają, czy mogli kłamać podczas ostatnich wystąpień sądowych

David Cage (po lewej) i Guillaume de Fondaumiere (po prawej) pozują w biurach Quantic Dream w 2020 roku.

David Cage (po lewej) i Guillaume de Fondaumiere (po prawej) pozują w biurach Quantic Dream w 2020 roku.
obrazek: Quantic Dream

Kierownictwo Quantic Dream pojawiło się niedawno przed paryskim sądem w ramach jego sądów Trwający proces o zniesławienie Przeciw francuskim publikacjom świat A Mediapart. Ale zgodnie z raportem z 31 maja, sprawy nie poszły gładko dla studia stojącego za takimi grami jak Ulewa A Detroit: Bądź człowiekiem.

Federacja Francuska الاتحاد Solidarność IT Raporty Współdyrektorowie generalni, David Cage i Guillaume de Fondaumière, zachowywali się dziwnie podczas swoich zeznań.

Cage rzekomo płakał na podium, tupał nogami i krzyczał, że przeszkadza mu w pracy i szkodzi jego honorowi, ostatecznie opuszczając salę sądową.

Pod koniec swojego zeznania de Vondomière podobno spojrzał na sędziów i zapytał: „Ale ja nie jestem zaprzysiężonym, czy mogę kłamać?” Przed stwierdzeniem, że Quantic Dream zostało poważnie zniszczone przez opowieści o toksycznym środowisku pracy. Solidarność IT de Fondaumière mówi, że nie przedstawił dowodów tych szkód.

Quantic Dream nie odpowiedziało KotakuSkomentuj prośbę.

Te legalne przygody sięgają stycznia 2018 roku, kiedy Kilka raportów Opublikowano we francuskiej prasie na temat warunków pracy w Quantic Dreams. Historie twierdziły, że kultura pracy Quantic Dream była pełna toksycznych zachowań, z których najbardziej rozpowszechnionym był ogromny zestaw zdjęć w Photoshopie przedstawiających pracowników w sytuacjach seksualnych i przerobionych tak, by wyglądały jak naziści. Mówi się, że te obrazy pochodzą z 2013 roku i czasami były wyświetlane w otwartych przestrzeniach biur Quantic Dream.

kierownicy studiów obalić te szczegółyZ de Vondomière Kotaku Był wtedy „wściekły i zły” na oskarżenia. Kotaku Dowiedziałem się w kwietniu 2018, że Quantic Dream był pozew sądowy Gazeta świat A strona Mediapart, dwie francuskie publikacje odpowiedzialne za przygotowanie raportów. W grudniu 2019 r. sąd francuski Komenda Quantic Dream płaci byłemu dyrektorowi IT łącznie 7000 euro (około 8500 dolarów amerykańskich) za incydent, ale ta decyzja była wywrócony Na początku tego roku nie znaleziono powiązania między publikacją zdjęć a decyzją powoda o odejściu ze spółki.

Oprócz działań podjętych przez jej kierownictwo podczas wystąpień sądowych w zeszłym tygodniu, Quantic Dream podobno dostarczyło sądowi dokumenty, które miały ich bronić przed zarzutami oszustwa ZUS, pokazując, jak firma działała w dobrej wierze w celu rozwiązania stosunku pracy byłego pracownika. Jednak po bliższym zbadaniu dokumenty te najwyraźniej ujawniły nieprawidłowości w procesie, które zdaniem obrony wskazywały na możliwy przypadek bezprawnego zwolnienia. Jeśli to prawda, byłby to plik własny cel gigantycznych rozmiarów.

Wyrok w sprawie przeciwko Quantic Dream świat A Mediapart Według Solidarność IT.

READ  Kongres ma pytania dotyczące nowego trybu wykrywania Spotify

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *