Drodzy fani Evana Hansena reagują na debiut zwiastuna filmu

Jak się macie?

Na przykład, jak dokładnie mamy uwierzyć w tę 27-letnią gwiazdę Ben Platt Jest nastolatkiem, a jasne jest, że nim nie jest?

W filmowej adaptacji nagrodzonego Tony musicalu na Broadwayu Ben ponownie wciela się w rolę Evana Hansena, niespokojnego społecznie ucznia liceum, która po raz pierwszy przyniosła mu sławę.

Bank zdjęć Nbc / NBCU / NBCUniversal za pośrednictwem Getty Images

Na ten temat było wiele żartów:

Podczas oglądania otrzymałem wiadomość o zwiastunie Evana Hansena i chciałem powiedzieć „haha ja też oglądam” i przypadkowo otrzymałem najlepszy głupi zrzut ekranu, jaki można sobie wyobrazić

@ alisousa4 / trans Twitter: @ alisousa4

Rozumiem, dlaczego wybrali Bena Platta na Evana Hansena i nie rozumiem, dlaczego sprawili, że wyglądał na 10 lat starszego od niego. Szczerze mówiąc, Bóg myślał, że na początku był to Kyle Mooney.

tahukann / tłum Twitter: tahukann

Ten wentylator jest wyposażony w alternatywną opcję wymiany:

Ponieważ Evan Hansen zyskuje na popularności … doceńmy to, co by było, a mianowicie Andrew Barth Feldman, który jest faktycznym wiekiem Evana i Connora w muzyce


Twitter: voiceofernst

Chociaż ciężko jest to ominąć, ten fan przypomniał wszystkim, że na innych programach radzimy sobie z tym dobrze:

Ludzie krytykują Bena za to, że jest zbyt stary, aby być w drogim Evanie Hansenie i jakby nie oglądali Outside Banks, Ecstasy, 13rw, Vampire Diaries, Joy, wredne dziewczyny itp.

B Stan__ / tłum Twitter: Bstan__

Drogi Evanie Hansenie W kinach zostanie pokazany 24 września. Będziesz to oglądać? Daj nam znać w komentarzach poniżej, a jeśli podoba Ci się to, co czytasz, daj tym użytkownikom Twittera obserwację, aby Twoja oś czasu była bardziej zabawnym miejscem!

BuzzFeed Daily

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  James Cameron przegląda poszukiwaczy autografów po premierze filmu Avatar

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *