Drodzy fani Evana Hansena reagują na debiut zwiastuna filmu

Jak się macie?

Na przykład, jak dokładnie mamy uwierzyć w tę 27-letnią gwiazdę Ben Platt Jest nastolatkiem, a jasne jest, że nim nie jest?

W filmowej adaptacji nagrodzonego Tony musicalu na Broadwayu Ben ponownie wciela się w rolę Evana Hansena, niespokojnego społecznie ucznia liceum, która po raz pierwszy przyniosła mu sławę.

Bank zdjęć Nbc / NBCU / NBCUniversal za pośrednictwem Getty Images

Na ten temat było wiele żartów:

Podczas oglądania otrzymałem wiadomość o zwiastunie Evana Hansena i chciałem powiedzieć „haha ja też oglądam” i przypadkowo otrzymałem najlepszy głupi zrzut ekranu, jaki można sobie wyobrazić

@ alisousa4 / trans Twitter: @ alisousa4

Rozumiem, dlaczego wybrali Bena Platta na Evana Hansena i nie rozumiem, dlaczego sprawili, że wyglądał na 10 lat starszego od niego. Szczerze mówiąc, Bóg myślał, że na początku był to Kyle Mooney.

tahukann / tłum Twitter: tahukann

Ten wentylator jest wyposażony w alternatywną opcję wymiany:

Ponieważ Evan Hansen zyskuje na popularności … doceńmy to, co by było, a mianowicie Andrew Barth Feldman, który jest faktycznym wiekiem Evana i Connora w muzyce


Twitter: voiceofernst

Chociaż ciężko jest to ominąć, ten fan przypomniał wszystkim, że na innych programach radzimy sobie z tym dobrze:

Ludzie krytykują Bena za to, że jest zbyt stary, aby być w drogim Evanie Hansenie i jakby nie oglądali Outside Banks, Ecstasy, 13rw, Vampire Diaries, Joy, wredne dziewczyny itp.

B Stan__ / tłum Twitter: Bstan__

Drogi Evanie Hansenie W kinach zostanie pokazany 24 września. Będziesz to oglądać? Daj nam znać w komentarzach poniżej, a jeśli podoba Ci się to, co czytasz, daj tym użytkownikom Twittera obserwację, aby Twoja oś czasu była bardziej zabawnym miejscem!

BuzzFeed Daily

Bądź na bieżąco z najnowszymi codziennymi postami dzięki codziennemu biuletynowi BuzzFeed!

READ  Saga Diuny Denisa Villeneuve’a doczeka się trzeciego filmu, zatytułowanego Diuna: Mesjasz

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *