Dlaczego potencjalne dodanie Wade’a i Rona w zimowej aktualizacji GTA Online oznacza powrót Trevora

Dlaczego potencjalne dodanie Wade’a i Rona w zimowej aktualizacji GTA Online oznacza powrót Trevora

GTA Online otrzyma zimową aktualizację w ciągu najbliższych kilku tygodni, ponieważ gracze wciąż mają nadzieję na powrót Trevora Phillipsa.

Rockstar Games ogłosiło dziś po południu nowe DLC, obiecujące szeroką gamę misji i pojazdów. Mając to na uwadze, istnieje możliwość, że Wade Hebert może powrócić do gry w oparciu o plotki z ujawnionego kodu źródłowego GTA 5. Gdyby pojawił się z Ronem Jakowskim, wszystko by się zmieniło.

Według Rockstar Games, zimowa aktualizacja będzie bardziej koncentrować się na hrabstwie Blaine, rodzinnym terytorium Trevor Philips Enterprises.

Wade i Ron byli również wcześniej najlepszymi przyjaciółmi Trevora. Otwiera to możliwość powrotu bohatera GTA 5.

Uwaga: ten artykuł odzwierciedla osobiste poglądy autora.


Dlaczego Ron i Wade są tak ważni dla Trevora w GTA Online?

okładka z youtuba

Rona i Wade’a Postacie drugoplanowe W historii Trevora z GTA 5. Byli lojalnymi członkami jego organizacji przestępczej i podążali za nim, gdziekolwiek się udał. Trevor i Ron pojawili się w GTA Online, chociaż obecnie nie ma to miejsca w przypadku Wade’a.

Trevor pojawił się dopiero na początku GTA Online, kiedy akcja toczy się w 2013 roku. Wspomniano o nim w zeszłorocznym DLC kontraktu, więc nadal jest aktywny. Tymczasem ostatni występ Rona miał miejsce w aktualizacji Smuggler’s Run, aż do 2017 roku.


Zimowa aktualizacja może przywrócić Rona i Wade’a

Grudniowa aktualizacja GTA Online w pierwszej części ogromnej, wieloczęściowej aktualizacji doda szereg nowych ulepszeń i nie tylko: rsg.ms/1f57034 https://t.co/X8o0HRV1kr

Ron i Wade zawsze byli mocno przywiązani do Trevora. Z tego powodu gracze GTA Online liczą, że wróci z nimi.

Oczywiście wszystko zależy od tego, czy Ron i Wade znów będą razem. Istnieją dobre powody, by sądzić, że tak się stanie.

READ  Nowa lodówka Samsung z technologią AI podpowiada, co jest w jej środku i co można z niej zrobić

Na początek Ron można zobaczyć na zdjęciu promocyjnym dla Zimowa aktualizacja DLC. Widać, jak rozmawia z dwoma innymi osobami.

Rona można łatwo rozpoznać po charakterystycznym kapeluszu i zgarbionej postawie. Przynajmniej wróci, być może z nową serią misji GTA Online.

Wycieki zimowych DLC do GTA Online: Nowa funkcja szybkiej podróży, nowe przedmioty kolekcjonerskie z martwych zrzutów i nowa właściwość wprowadzająca postać o imieniu Dax. Możliwe jest również, że Wade wróci z gry dla jednego gracza!#GTA V #GTA 5 #GTAOnline #RockGry https://t.co/4WHhWJ9pO5

Wygląd Wade’a nie został bezpośrednio potwierdzony w kolejnej aktualizacji GTA Online. Jednak wg Niektóre wycieki tekstu, „WAREHOUSE_JUGGALO” zostanie wkrótce wyświetlone. Pamiętaj, że Wade swoim makijażem i ubraniami wspiera styl życia Juggalo.

Na podstawie tych plików skryptów, które wyciekły, prawdopodobne jest, że zimowa aktualizacja DLC będzie bardziej koncentrować się na Juggalos. Nie ma lepszej szansy na powrót Wade’a. Jeśli pojawi się w następnej aktualizacji, Trevor prawdopodobnie nie będzie daleko.


Może wystąpić niewielka komplikacja

okładka z youtuba

Kilka miesięcy temu doszło do drobnej kłótni między Stephenem Oggiem, głównym aktorem głosowym Trevora Phillipsa. krzywy Zrób krótki welon wideo dla YouTubera GTA Hugo One, ponieważ miał być postacią. Dał jednak jasno do zrozumienia, że ​​nie lubi już grać Trevora.

To nasuwa pytanie, czy Ogg powtórzy tę rolę w przyszłości. Oczywiście nie oznacza to, że już nigdy nie wróci do GTA Online.

krzywy Wcześniej wspomniał, że podobała mu się jego poprzednia praca nad GTA 5. Aktor głosowy może być chory i zmęczony byciem typowanym jak Trevor.

READ  Overwatch 2 Chat Bug polega na kupowaniu losowych skórek ze sklepu

Zastrzeżenie: Wszystkie media osób trzecich przedstawione w tym artykule są własnością ich właścicieli, a Sportskeeda nie rości sobie praw własności do tych mediów.

Aby uzyskać wyczerpujące przewodniki i wskazówki, sprawdź SK GTA Wiki

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Pod redakcją Rachel Semliye

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *