Diablo II: Resurrected – oficjalnie zapowiedziano remaster

Podczas wydarzenia Blisscon zapowiedziano zaktualizowaną wersję Diablo II, która pozwoli ci odświeżyć pamięć o grze sprzed 20 lat lub na nowo odkryć jej walory. Wraz z podstawową wersją gry przeprojektowano również rozbudowaną Lord of Destruction.

Wszystko jest dostępne w rozdzielczości 4K i można je w pełni przenieść na 3D w Diablo II. Zawiera wskrzeszone nowe animacje, dynamiczne oświetlenie, nowe tekstury i inne efekty wizualne. Jeśli jednak podoba Ci się oldschoolowy styl artystyczny, możesz go natychmiast przełączyć za pomocą jednego przycisku. 27-minutowe wycięcia, odtworzone w ramce od podstaw, również zostały zaktualizowane, aby zachować oryginalną autentyczność. Nie można zapomnieć o warstwie dźwiękowej obsługującej Dolby Surround 7.1.

Podobnie jak oryginał, Diablo II: Resurrection oferuje 7 klas pisania: Amazon, Killer, Barbarian, Droit, Necromancer, Palatine i Witch. Każdy z nich ma różne umiejętności i narzędzia. Cała fabuła ma być wierna oryginalnej grze. Kiedy skończymy grę, możemy wybrać inną klasę, umiejętność lub broń i ponownie uzyskać do niej dostęp. Nic nie powstrzyma Cię przed wyborem poziomów trudności, takich jak Piekło czy Koszmar.

Nie zabraknie również gry wieloosobowej, w której możemy współpracować nawet z 8 innymi graczami lub zmierzyć się z innymi w pojedynkach PvP. Jednak gra wieloosobowa jest często ograniczona do wspólnej platformy.

Diablo II: wskrzesza Xbox Series X / S, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch i PC oraz umożliwia przenoszenie postępów między lokacjami. Gra ma zostać wydana w 2021 roku, a techniczne testy alfa mają wkrótce zostać uruchomione i można je będzie nagrywać w Diablo 2.Com.

Według twórcy gry, oryginalna wersja Diablo II powinna również otrzymać drugie rozszerzenie. Jest to jednak projekt, który nigdy nie trafi do produkcji.

Jednocześnie Blizzard wciąż rozwija Diablo 4, ale według ostatnich doniesień na jego premierę będziemy musieli długo czekać.

READ  Belgia vs Polska Liga Narodów - prognozy, kursy, typy bukmacherskie

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *