Darby Allin z AEW doznał złamania stopy na tydzień przed próbą na Mount Everest

Darby Allin z AEW doznał złamania stopy na tydzień przed próbą na Mount Everest

Ekskluzywny

Darby Allin z AEW

Złamana noga podczas meczu zapaśniczego

…tydzień przed Everestem

Gwiazda AEW Darby AllinWyprawa na Mount Everest została przełożona… ponieważ zapaśnik tuż przed wspinaczką złamał trzy kości stopy.

Sport TMZ Dowiedziałem się… Allen doznał kontuzji niecałe dwie minuty przed meczem „Switchblade” Jay’a White’a W środę na AEW Dynamite… kiedy próbował wykonać salto w przód z górnej liny.


Nie trzeba dodawać, że jego lądowanie nie poszło tak, jak powinno… i nawiązał niezręczny kontakt z ziemią, co spowodowało, że jego pies się złamał.

Allen był wyraźnie zdenerwowany… i na krótko chwycił się za stopę, po czym ponownie utykał.

Zamiast zakończyć ten wieczór, potężny Bird zaczął walczyć w swoim pierwszym w historii pojedynku z Wyattem przez dodatkowe 10 minut… po czym nadal skakał z najwyższej liny i kontynuował swoją pracę.

W końcu został przyszpilony po zderzeniu z Blade Runnerem White'a.

Bullet Club Gold pokaże dziś wieczorem swoje prawdziwe oblicze!

On ogląda #AEWDynamit #AEWBigBusiness Na żywo w TBS!@JayWhiteNZ | @theaustingunn | @coultingon | @RealBillyGunn | @Bowens_Oficjalny | @platynamax pic.twitter.com/UrtBzF468C

– All Elite Wrestling (@AEW) 14 marca 2024 r

Ironią jest to, że podczas meczu Allin złamał kostkę w Bullet Club Gold, aby móc znaleźć wystarczająco dużo czasu poza kwadratowym okręgiem, aby zmierzyć się z Everestem.

Oczywiście Allen został już dotkliwie pobity – on Rozdzierając mu plecy Po tym, jak spadł z drabiny i wpadł przez szybę w meczu na emeryturze Skorpion.AEW

Allen mówił nam wcześniej, jak bardzo był emocjonalny Wspinaczka na Mount Everest – Mimo że nie miał dużego doświadczenia (trenował tylko przez sześć miesięcy), dostał na to zielone światło.TMZSports.com

Teraz będzie pauzował przez jakiś czas, ale wykorzystuje tę sytuację najlepiej jak potrafi – mówi nam Tony Hawk W przyszłym tygodniu planuje zrobić coś ze swoją załogą na cele charytatywne!!

Masz szczęście, Everest… bo w przyszłym roku Darby przyjedzie po tego osła.READ  Nawet Ben Stiller nie wie, ile osób obejrzało Severance: „To naprawdę dziwne”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *