Czy reakcja na Connora Browna jest odbiciem nas samych?

Czy reakcja na Connora Browna jest odbiciem nas samych?

Treść artykułu

Zawodnik Edmonton Oilers pewnego wieczoru przełamuje długą passę i szczęśliwie wraca do domu z koroną. W następnym meczu przegraliśmy po dogrywce, a różnica między obydwoma klubami wynosiła w końcu zaledwie cal lub dwa.

Dla kontrastu, te dwie gry były ilustracją wzlotów i upadków tego, co czyni tę grę tak wspaniałą.

Treść artykułu

Więcej o obu przypadkach w tym wydaniu…

9 rzeczy

9. Nie podobał mi się końcowy wynik w sobotni wieczór. Jednak jako fan hokeja z wielką przyjemnością obserwowałem grę tych dwóch utalentowanych drużyn. Dla mnie tak właśnie należy grać w tę grę. Niesamowita i szybka rozrywka. Mam nadzieję, że spotkają się w kwalifikacjach.

Reklama 2

Treść artykułu

8. Vincenta Desharnaisa Nie grałem w 3Badania i rozwój Okres po jego poprzednim feudzie z Joshem Mansonem. Mam nadzieję, że wszystko u niego w porządku, oczywiście. ale teraz Kena Hollanda nabytek Troya Stechera Wygląda na większy. Bez tej umowy nie będziesz miał właściwej opcji, aby wypełnić Big Vin jakimkolwiek znaczącym doświadczeniem w NHL.

7. Coreya Perry’ego Zdobył 900 punktówy W sobotę punkt w karierze NHL. A sekwencja, którą nagrał, była pod wieloma względami czystym Perrym. Josh Mason wyrwał mu kij z rąk tuż przed sędzią. Ale Perry nigdy nie przestał grać, zamiast tego używał łyżwy, aby poprowadzić piłkę do kolegi z drużyny. Sama Carricka Swoje pierwsze przyłożenie jako naftowiec zdobył pod koniec gry.

6. Wygląda na to, że co roku jest kilka zaproszeń Bretta Kulaka Do handlu. Ale wydaje się, że każda wiosna przynosi Koleskowi to, co najlepsze, i w końcu zastanawiamy się, dlaczego w ogóle spodobał nam się ten pomysł. Colak dał znakomity występ w hali, w której pogoda nie dopisała Maciej Ekholm Środa. Jego prędkość była niezwykła w porównaniu z sobotnią lawiną.

5. W miarę zbliżania się sezonu NHL zastanawiam się, jak dostosują się źródła sportowego radia w Edmonton. Będzie to pierwsza runda play-off nowej marki Sport 1440. ostatni rok, Boba Stovera Nafciarze teraz! Został przedłużony o godzinę w starym automacie południowym. Nie mogę sobie wyobrazić, dlaczego nie zrobiliby tego ponownie w nowym popołudniowym automacie, w dni, w których odbywają się mecze i dni, w których nie gra się. Zakładam, że występy przedmeczowe z Reeda Wilkinsa Będzie się również rozwijać.

Treść artykułu

Reklama 3

Treść artykułu

4. Evana Boucharda W tym roku podniósł poprzeczkę i produkuje na elitarnym poziomie. Oilers są bardzo szczęśliwi, że go mają. Jednak sobotni zwycięzca O/T jest przykładem luki pozostawionej w jego grze. Tak, Nathana MacKinnona To on wykonał to podanie. Ale nie chodzi tylko o to, że Bouchard nie wygrał wyścigu na lodzie. Obrał dziwną ścieżkę w stronę ściany. Nie dotknął dysku. Nie dostał nawet kawałka McKinnona. Każda z tych rzeczy mogła zatrzymać tę dziewczynę w ostatniej sekundzie. W uczciwości, Leona Draisaitla Stracił także kontrolę nad grą.

READ  Ranta z Hurricanes nie wróci do gry 2 po doznaniu urazu górnej części ciała

3. Są dobrzy bramkarze i są świetni bramkarze. Ani jedno, ani drugie nie zostało jeszcze ustalone Stuarta Skinnera On jest. Ale wtedy ratują rękawice do nurkowania Aleks Owieczkin W środowy wieczór fanom Oilers można było wybaczyć, jeśli zaczęli myśleć, że to może być ich ostatni mecz. Skinner również spisał się bardzo dobrze w sobotę, zdobywając drugą gwiazdkę w meczu z Kolorado po oddaniu dużej liczby strzałów w sezonie. Ale naprawdę wielcy bramkarze sprawdzają się, gdy ma to naprawdę znaczenie w NHL… w fazie play-off o Puchar Stanleya. Czas pokaże, czy Stuart Skinner odniesie sukces na tej dużej scenie. Ale strzałki zdecydowanie wskazują w górę.

Reklama 4

Treść artykułu

2. W tym tygodniu w Toronto rozegrano Puchar Ligi Angielskiej. Powiedziano mi, że aż z 10 klubów NHL było obecnych skautów. Trudno sobie wyobrazić, że Oilers nie byli jednym z nich. Ponieważ wybory draftu zostały zamienione na głębię, głębia organizacyjna Edmonton będzie musiała pochodzić z większej liczby źródeł. Jednym z nazwisk, na które warto zwrócić uwagę, jest Debiutant Roku U-Sportu Conora Ungara Na Uniwersytecie Brocka. Był najlepszym zawodnikiem na lodzie Badgers w czwartkowym meczu z UNB, a The Reds potrafią strzelać wyraźne bramki. Stało się tak po tym, jak dzieciak z Alberty miał imponujący ostatni rok w lidze WHL Moose Jaw (2,58 GAA, 0,925 SV%) w latach 2023–2024. Zwykle możesz być podekscytowany monitorem sieci na kanadyjskim uniwersytecie. Być może jednak pamiętamy, że jest to ten sam system, który go wyprodukował Logana Thompsona.

1. W środę na stadionie Rogers Place rozległa się owacja na stojąco Connora Browna W końcu strzelił swojego pierwszego gola w tym roku i to było niesamowite. Ta instynktowna reakcja w jednej chwili przeniosła się poza świat hokeja i rozbrzmiewała długo w następnej. Cóż za niesamowity przykład sportowej rywalizacji, jaki fani Edmonton pokazali zawodnikowi, który przeszedł przez prasę i mikroskop na oszalałym hokejowym rynku. W tej krótkiej chwili przestał być tylko zabawką, a zamiast tego stał się przykładem człowieczeństwa. Najwyraźniej kibice nie tylko cieszyli się z gola. Przecież to nie był zwycięski gol. Nie było to nawet istotne statystycznie. Było to ważne z zupełnie innego powodu. Świadczyły o tym ich długotrwałe oklaski.

READ  Mountis prowadzi śledztwo w sprawie rzekomego kopnięcia z łyżwy dla serii Beer w obliczu przeciwnika

Reklama 5

Treść artykułu

Jak myślisz, co było przyczyną tej magicznej chwili? Myślę, że był to moment autorefleksji. Pomyśl o tym, jak Connor Brown zachowywał się do tego momentu. Bezwzględność Browna (nigdy się nie poddawał). Gracz nie miał żadnych wymówek (nie winił nikogo innego, jak tylko siebie). Nadal wierzył w siebie, nawet gdy susza trwała. Na lodzie nie ma żadnej wulgarnej mowy ciała, którą wszyscy mogliby zobaczyć. Nie ma żadnych historii, aby stało się to problemem w pokoju. To tylko on. Zostaję. w tym.

Było wiele bramek Connora Browna, które nie zostały ustalone. Umowa nadal jest zła. Sezon zaszedł zbyt daleko, aby można było mówić o czymkolwiek innym. Klub będzie musiał wchłonąć dużą część tych nadwyżek premii w przyszłym sezonie. Ale w życiu każdemu zdarzają się sytuacje, które nie idą tak, jak planowaliśmy. Nie zawsze wszystko idzie tak, jak tego oczekujemy. Czasami jedynym sposobem na wyjście z sytuacji jest spuszczenie głowy i wytrwanie. W ten sposób ujawniają się prawdziwe kolory człowieka.

Uważam, że cechy odpowiedzialności zawodowej Browna i trzymanie się ich miały ogromne znaczenie dla mieszkańców Edmonton, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę, że z łatwością mogliby znaleźć się w podobnej sytuacji.

Ostatecznie, jeśli ktoś może zrozumieć i docenić wartość wytrwałości i wytrwałości w obliczu przeciwności losu, to z pewnością są to mieszkańcy prerii.

Przejdźmy teraz do wątków @kleavins. Można mnie również znaleźć na Twitterze @KurtLeavins, Instagramie pod adresem LeavinsOnHockey i Mastodon pod adresem [email protected]

Ostatnio w Kulcie…

STAPLES: Oilers przegrywają 3-2 z Avalanche w thrillerze na O/T

McCurdy: Patrząc wstecz na pierwsze pięćdziesiąt meczów Chrisa Knoblaucha

LEVINS: Hyman, Brown podnoszą kawałki z krzeseł

STAPLES: Connor Brown, ulubieniec fanów?

Treść artykułu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *