Nagrody za mecz po długo oczekiwanym zwycięstwie Bayernu na wyjeździe z Gladbach 1:2

Ostatnie zwycięstwo Bayernu Monachium na wyjeździe z Borussią Mönchengladbach miało miejsce 1646 dni temu, gdy trenerem drużyny był jeszcze Niko Kovac. Jednak teraz bawarska drużyna przełamała passę, wybiegając z Nadrenii Północnej-Westfalii z trzema punktami. Obaj Leroy Sané i Mathys Tel strzelili gola, aby zniweczyć bramkę Ko Itakury. Która grupa wyróżniała się dzisiaj?

Zmiana koszulki: Ko Itakura

Japoński środkowy obrońca spisał się znakomicie na linii obrony Gladbach. Nie tylko strzelił gola, który dał im prowadzenie, ale także sprawił, że napastnicy Bayernu walczyli.

Der Kaiser: Kim Min Jae

„Bestia” pokazała się dzisiaj znakomicie dla Bayernu. „Co ty możesz zrobić, ja mogę zrobić lepiej” – 26-letni Koreańczyk powiedział Itakurze i był za nim tylko ścianą.

Joshua Kimmich był fenomenalny w barwach Bayernu Monachium.

Der Vosbalgut: Joshua Kimmich

Niezależnie od piłki Kimmich zagrał dzisiaj dobrze. Strzelił wyrównującego gola w 68. minucie, dając Bayernowi bardzo potrzebne wsparcie i asystując zwycięzcy na drodze do zdobycia trzech punktów.

Deer Bomber: Leroy Sane

Sane przez cały mecz zachowywał się głośno i przeszkadzał i strzelił gola wyrównującego remis z Gladbach. Był także jednym z najaktywniejszych zawodników drużyny.

Wyróżnienie: Mattis Tel

Mistrz meczu: Konrad Laimer

Wpływ Sub Conrad. Laimer został wyrzucony na prawego obrońcę po tym, jak Noussair Mazraoui został wyrzucony z boiska w pierwszej połowie za żółtą kartkę. Lymer był jak Michelle Branch, ponieważ był dla mnie wszędzie – *kaszel* przepraszam. Po raz kolejny Austriak był to ważny mecz i należą się wyrazy uznania dla trenera Thomasa Tuchela za odwrócenie sytuacji w połowie meczu.