Czy po trasie Eras w Sydney nadal będzie słychać śpiew „Empty Space”?

Czy po trasie Eras w Sydney nadal będzie słychać śpiew „Empty Space”?

On gra

SYDNEY, Australia – Podczas trasy Eras podczas trasy koncertowej „Blank Space” rozpoczął się nowy trend, a zespół Taylor Swift chce, aby każde miasto po „Syd-Ney” nadal skandowało.

Taylor Nation, wewnętrzny zespół marketingowy Swift, ćwierkanie„Nie mogę się doczekać, aż wykonam hymn w Singapurze, Paryżu, Sztokholmie, Lizbonie, Madrycie, Lyonie, Edynburgu, Liverpoolu, Cardiff, Londynie, Dublinie, Amsterdamie, Zurychu, Mediolanie, Gelsenkirchen, Hamburgu, Monachium, Warszawie, Wiedniu, Toronto , Vancouver, Miami, Nowy Orlean i Indianapolis.

Łatwiej jest to zrobić za pomocą dwóch klipów, ale jesteśmy pewni, że fani w krótkiej przerwie znajdą sposób na wywarcie presji na Gelsenkirchen i Indianapolis.

Skąd wzięła się pieśń „Empty Space”?

W filmie The 1989 World Tour, który został nakręcony we wschodnim mieście Australii w 2015 roku, Swift trzyma żelazny kij golfowy Do mostu i uderza w metalowy słupek spadający ze sceny: Bum, bum. Robi pauzę i robi to jeszcze raz: bum, bum. Ale tym razem śpiewa „Sydney”.

Ośmiocyfrowy efekt dźwiękowy zaczyna się, gdy zaczyna śpiewać: „Chłopcy chcą miłości tylko wtedy, gdy jest to tortura”. Dźwięk stał się trendem na TikToku, a fani odtwarzają go przez cały tydzień w Operze w Sydney. Przejmująca pieśń trwała nadal na stadionie Accor, stając się głośniejsza z każdym dniem koncertu.

Pierwszego wieczoru Swift zauważył reakcję publiczności.

Powiedziała: „Nawiasem mówiąc, czy wiesz, jak wspaniale było, gdy śpiewałam „Blank Space”? „Czy możemy to zrobić jeszcze raz?” Tłum krzyczał „Sydney”, po tym jak powiedziała: „Chłopcy chcą miłości tylko wtedy, gdy jest to torturować.”

więcej: Katy Perry i Travis Kelce biorą udział w trasie koncertowej Taylor Swift Eras Tour w Sydney

READ  Koty w kosmosie! Komiks Captain Ginger jest hołdem dla filmu Gwiezdne wojny

Swift powiedział, że w niedzielny wieczór na stadionie Accor zebrało się 83 000 fanów. W sobotę zgromadził 82 000 fanów. W piątek było ich 81 000. Ma jeszcze jedną noc w Australii, po czym zagra sześć koncertów w Singapurze i zrobi dwumiesięczną przerwę.

Śledź Briana Westa, korespondenta Taylor Swift z USA TODAY Network Instagrama, TIK Tok I X jako @BryanWestTV.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *