Co oglądać w telewizji Niedziela, 25 lutego 2024 – TVLine

Co oglądać w telewizji Niedziela, 25 lutego 2024 – TVLine

W tę niedzielę w telewizji: chodzące trupy”Rick i Michonne dostają własny program, Amerykański idol Kontynuuje poszukiwania, a Lifetime kończy prace nad dokumentami o Wendy Williams. Oto 11 programów, które powinieneś mieć na radarze. (Zobacz także cotygodniową listę premier i finałów TVLine-Up oraz miesięczny przewodnik po transmisji strumieniowej.)

Daty pokazów to 25 lutego 2024 r

IMDb i niezależne kanały filmowe na YouTube

Nagrody Niezależnego Ducha Filmowego

Prezentowane są najlepsze niezależne filmy i programy telewizyjne roku; Aidy Bryant (Intensywny) gospodarze. (Zobacz kandydatów.)

Amerykański idol

W trakcie przesłuchań jurorzy i gospodarz Ryan Seacrest wybierają się na spacer wspomnieniami po swoim rodzinnym mieście. (Obejrzyj pierwsze klipy.)

Simpsonowie

Lisa została profesjonalną zawodniczką dla dzieci.

Gdzie jest Wendy Williams?

Finał dokumentów (2 odcinki): Członkowie rodziny martwią się o bezpieczeństwo Wendy; Wendy wyrusza w pełną emocji podróż do Miami, aby odnowić kontakt z synem. (Zaktualizuj diagnostykę.)

Belgravia: Następny rozdział

Emily rozmawia z Klarą w sprawie obrazu, zaniepokojona potencjalnym skandalem dla jej rodziny; Ross nabiera podejrzeń wobec markiza.

The Walking Dead: Ci, którzy żyją

Droga do domu

Dzień założyciela w Port Haven przywołuje wspomnienia Dale’a, Alice i Elliota.

Kobieta w ścianie

Koniec limitowanej serii: Przeszłość Aoife Cassidy ujawnia odpowiedzi w teraźniejszości; Coleman podchodzi do podejrzanych.

Ograniczyć entuzjazm

Larry trafia na celownik Takahashiego po znalezieniu notatki w męskiej szatni; Doradca ds. par Larry i Irma przekraczają granice zawodowe.

Vegas: Historia Miasta Grzechu

Premiera filmów dokumentalnych: Poznajemy serce i historię jednego z najbardziej ukochanych i osławionych miast Ameryki.

READ  Słoneczna Carmen | Słońce w Toronto

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *