Clicks to etui na klawiaturę iPhone'a w stylu BlackBerry, przeznaczone dla twórców

Clicks to etui na klawiaturę iPhone'a w stylu BlackBerry, przeznaczone dla twórców

Nowa firma o nazwie Clicks Technology zapowiedziała etui na iPhone'a z klawiaturą wbudowaną w spód. Stan nazywany jest także kliknięciami; że to Dostępny w cenie 139 dolarów Dostawy wersji dla iPhone'a 14 Pro rozpoczną się 1 lutego, a wersja 15 Pro w połowie marca. Jak podaje witryna internetowa, firma rezerwuje także model iPhone’a 15 Pro Max za 159 dolarów, który pojawi się „wczesną wiosną”. (To, czy którykolwiek z nich jest rozsądnym zakupem, zależy od Ciebie i Twojego sumienia.) Kliknięcia, założone przez Michaela Fishera i Kevina Michaluka (alias PanMobile I Krakersowy Kevin), etui będzie można zobaczyć na targach CES w przyszłym tygodniu.

Były oczywiście inne przypadki fizycznej klawiatury iPhone'a. Ale to, co przychodzi mi na myśl, to literówka, która jest zła (według mniejszej wersji krawędźDavid Pierce's Keyboard Case) ufundowany przez Ryana Seacresta, który rażąco skopiował klawiaturę BlackBerry i został pozwany przez BlackBerry. dwa razy.

Ale tam, gdzie tamto etui było nudną imitacją starego telefonu, to jest nowoczesne, wesołe i wydaje się, że zostało zaprojektowane bardziej celowo.

Łączy się z telefonem jak kontroler konia roboczego. Wsuń telefon, ostrożnie dopasuj port zasilania telefonu do złącza USB-C lub Lightning wystającego z wewnętrznej krawędzi, a następnie zatrzaśnij obudowę u góry. Clicks nie korzysta z technologii Bluetooth ani nie posiada baterii, lecz czerpie energię bezpośrednio z telefonu. Jak podaje serwis Clicks, etui obsługuje szybkie ładowanie iPhone'a 15 Pro.

Fisher wspomniał o pewnych wadach w swojej książce Film o nowej sprawie. Oczywistą rzeczą jest rozmiar. Kliknięcia sprawią, że iPhone TV będzie miał wymiary pilota do telewizora, co prawdopodobnie na początku będzie bardzo niewygodne. Etui nie ma również wbudowanego magnesu, więc akcesoria MagSafe, takie jak ładowarki i portfele, nie będą się do niego dobrze trzymać, powiedział. Ale ładowanie bezprzewodowe powinno nadal działać.

READ  Dyrektor generalny Activision Blizzard, Bobby Kotick, broni planu Microsoftu dotyczącego przejęcia Game Makera w sądzie — wiadomości z Bostonu 25

Włóż iPhone'a 14 Pro do etui.
Obraz: kliknięcia

Aplikacja towarzysząca, która wkrótce będzie dostępna w sklepie Apple App Store, „z biegiem czasu będzie wprowadzać do klawiatury nowe funkcje” – mówi Clicks. Etui będzie początkowo dostępne w dwóch kolorach – Bumblebee (żółty) i London Sky (niebiesko-szary) – a Fisher powiedział w swoim filmie, że pierwsi nabywcy otrzymają „Founders Editions”, zapewniając im „wsparcie VIP” i wcześniejszy dostęp do nowych kolorów..

Mnóstwo nieruchomości na ekranie!
Obraz: kliknięcia

Jak wynika z zapowiedzi firmy, w skład zespołu, który stworzył Clicks, wchodzą byli pracownicy Apple, BlackBerry i Google. Firma Clicks twierdzi, że zaprojektowała klawiaturę dla twórców, a Fisher nazwał rezygnację z klawiszy sprzętowych w smartfonach „trochę dziwnym”, biorąc pod uwagę, że twórcy używają klawiatur na swoich laptopach i innych urządzeniach.

„Clicks zapewnia dotyk i precyzję fizycznej klawiatury na iPhonie, więc ludzie nie muszą czekać, aż wrócą do biurka, aby tworzyć lub komunikować się z satysfakcjonującą informacją zwrotną, którą mogą zapewnić tylko prawdziwe przyciski” – powiedział Fisher.

Kolory trzmiela i londyńskiego nieba.
Obraz: kliknięcia

Mają także inne funkcje klawiatur komputerowych, w tym podświetlenie. Ponieważ jest specyficzny dla iPhone'a, klucz CMD. Dlaczego ma klucz CMD? Oczywiście, aby używać skrótów klawiaturowych iOS. Czy wiesz, że możesz wpisać CMD + H, aby przejść do ekranu głównego na iPhonie, lub CMD + Spacja, aby otworzyć wyszukiwanie? Nigdy wcześniej tego nie robiłem.

Jak wynika z komunikatu prasowego firmy, zjawisko kliknięcia występuje, ponieważ klawiatury smartfonów zwykle zajmują dużo miejsca na ekranie, dlatego użycie klawiszy fizycznych przywraca tę zawartość, umożliwiając użytkownikom „zanurzenie się w aplikacjach i treściach”.

Jest zanurzenie, a potem irytacja związana z stukaniem w wyimaginowane klawisze telefonu, który desperacko chce poprawić Twoje słowa, nawet gdy naciskasz każdą literę. Jeśli nie mogliście się doczekać powrotu krótkiego podbródka wejściowego na spodzie smartfona, wygląda na to, że fizyczna klawiatura wreszcie wróciła do domu (prawdopodobnie za pomocą CMD+H).

READ  Gdzie jest ostatni prezent w Fortnite?

Zaktualizowano 4 stycznia 2024 o 13:44 ET: Dodany Film MrMobile O kwestii kliknięć.

Zaktualizowano 4 stycznia 2024 o 14:03 ET: Dodano więcej szczegółów na temat specyfikacji obudowy i dostępności.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *