Canucks: Trevor Linden krytykuje byłego dyrektora generalnego Jima Benninga w Sportsnet 650

Canucks: Trevor Linden krytykuje byłego dyrektora generalnego Jima Benninga w Sportsnet 650

Linden powiedział, że gdyby Benning miał „swój wybór, prawdopodobnie wybrałby innego gracza” niż Elias Pettersson w drafcie NHL 2017.

Treść artykułu

Rozeszły się pogłoski. Zadano pytania.

Reklama 2

Treść artykułu

Czy to naprawdę było wezwanie Jima Benninga do powołania w 2017 roku piątego wyboru gwiazdora Eliasa Petterssona, czy może były dyrektor generalny wolał kogoś innego?

Treść artykułu

Były piłkarz Vancouver Canucks, Trevor Linden, próbował oczyścić atmosferę w otwartym wywiadzie dla Sportsnet 650 w środowe popołudnie – ale jego opinia na temat tego, co wydarzyło się za kulisami przed tym niefortunnym draftem do Canucks, nie jest po stronie Benninga.

NA Canucks Central z Danem Riccio i Satyarem ShahemLinden, który w 2014 roku zatrudnił Benninga na stanowisko prezesa zespołu, powiedział, że gdyby były asystent dyrektora generalnego Boston Bruins „miał wybierać, prawdopodobnie wybrałby innego zawodnika”.

„Nie byłem zadowolony ze sposobu, w jaki przebiegał nasz proces w 2016 r. i był to pierwszy rok, w którym Judd (Brackett) przejął stery i nie podobał mi się sposób, w jaki przebiegały nasze spotkania” – powiedziała Linden. „Dlatego w 2017 roku zrobiłem wszystko, co w mojej mocy, aby Jude faktycznie wkroczyła i poprowadziła solidne spotkanie, podczas którego mogliśmy przedstawić nasze przemyślenia i uczucia.

Treść artykułu

Reklama 3

Treść artykułu

„Usilnie lobbowałem w tej grupie zarządzającej, aby Judd i jego ludzie dokonali wyboru. Judd – i darzę też dużym uznaniem Ronniego Delorme – kochali tego faceta, więc Jim nie został sprzedany.

Reklama 4

Treść artykułu

Rok przed wyborem Petersona Benning wybrał Ollie Julevy, zajmując w sumie szóste miejsce. Okazuje się, że Juolevi zawiódł w Vancouver i obecnie gra w Szwecji.

Kilka godzin po wywiadzie z Lindenem producent Sportsnet Raja Shergill opublikował w X, że rozmawiał z Beningiem, który zaprzeczył tym komentarzom.

„Zawsze rekrutowaliśmy Petersona. Cała grupa kochała Betty.

Benning powiedział także Shergillowi, że jego zdaniem grupa zwiadowcza nie monitoruje innych graczy w wystarczającym stopniu i chce, aby dołożyli należytej staranności.

Reklama 5

Treść artykułu

Uważa się, że komentarze Benninga są pierwszymi publicznymi komentarzami od czasu zwolnienia go z drużyny Canucks w grudniu 2021 r. – tego samego dnia, w którym organizacja zwolniła głównego trenera Travisa Greena z obowiązków związanych ze sprzątaniem domu.

W międzyczasie Brackett podpisał kontrakt z Minnesota Wild jako główny skaut w lipcu 2020 r.

[email protected]

twitter.com/mike_raptis

Treść artykułu

uwagi

Postmedia stara się utrzymywać ożywione, ale obywatelskie forum dyskusyjne i zachęca wszystkich czytelników do dzielenia się swoimi opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy przed pojawieniem się w witrynie może zająć do godziny. Prosimy, aby Twoje komentarze były istotne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — teraz otrzymasz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, pojawi się aktualizacja w wątku komentarzy, który obserwujesz lub jeśli użytkownik, którego obserwujesz, komentuje. Więcej informacji i szczegółów dotyczących dostosowywania ustawień poczty e-mail można znaleźć w naszych Wytycznych dla społeczności.

READ  Blue Jays zasłużyli na lepszy los po rozegraniu jednego meczu mniej niż dzika karta

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *