Podsumowanie: Pacific FC4, Vancouver Whitecaps 3

Nowy DP Ryan Gauld strzelił dwa gole dla Whitecaps, gdy walczyli z powrotem na poziom 1-1, a następnie zmniejszyli swój deficyt do 3-2 w drugiej połowie, ale to nie wystarczyło, aby zapobiec bolesnej porażce, gdy drużyna kanadyjskiej Premier League utrzymała na zewnątrz. zatrudnienie.

Drużyna Pacyfiku miała okazję przełamać lody wcześnie z rzutem karnym w ósmej minucie. Jake Neroinsky Teran Campbell wjechał w pole karne, co skłoniło sędziego do zasygnalizowania rzutu karnego. Campbell sam przyjął karę, wygrał Maxime Crepo I sprawił, że miłośnicy domów na wyspie Vancouver uwierzyli w złe samopoczucie.

The White Caps uciszyło tłum kilka minut później, gdy Gold otworzył konto Canadian Championship. Bramkarz Pacific FC Callum Irving próbował doskoczyć do piłki, ale kontakt z Brianem Whitem spowodował, że Irving stracił przyczepność. Gauld odzyskał luźną piłkę w polu karnym i strzelił gola w otwartej siatce, aby ponownie wyrównać wynik.

Zespół Pah Modu Kaha wciąż jest zirytowany. Były zawodnik Toronto, Manuel Aparicio, odstawił swoją drużynę na prowadzenie po pokonaniu Crepo z rzutu karnego i ponownie wyprowadził Pacific.

Pacific strzelił trzeciego gola w 63. minucie.Słyszany pokonał Andy’ego Rose’a indywidualnie, pokonał swojego obrońcę, a następnie Crepeau, aby dać Pacificowi dwubramkową przewagę, podczas gdy Starlight Stadium rozświetlił się ekstazą.

The White Caps ponownie wyszli z tyłu dzięki Gauldowi już po trzech minutach. Szkot dostał koniec Christian Dagome Do siatki zawinął się dośrodkowanie, które dało jego drużynie szansę na utrzymanie kariery w Pucharze Voyageurs.

Zamiast tego w 76. minucie Pacifico zdobył czwartego gola z rzutu wolnego. Meksykanin oddał piłkę mimowolnym strzałem i dał swojemu klubowi drugie prowadzenie z dwoma golami w nocy.

Kara została przyznana Whitecaps w doliczonym czasie gry, kiedy Victor Blasco został powołany do piłki ręcznej w polu karnym. Irving początkowo uratował rzut karny Dagomi, ale drugi strzał trafił do siatki. Z perspektywy czasu było niewiele wysiłku, ponieważ sędzia przerwał mecz po rzucie karnym, dając Pacificowi niespodziewane zwycięstwo.

READ  Hockey Canada zrezygnowało z umowy o zachowaniu poufności ze skarżącą się na napaść na tle seksualnym