Była dziewczyna księcia Harry’ego, Chelsea Davy, uznała światła za „ nie do zniesienia ”

Treść artykułu

Była dziewczyna księcia Harry’ego, Chelsea Davy, osiągnęła punkt kulminacyjny za królewską kurtyną i teraz mówi, że nie podobało jej się to, co zobaczyła.

Od siedmiu lat blondynka i łotr z Zimbabwe umawiają się na randki, a znawcy opisują ją jako „zmartwioną”, gorącą i zimną.

Davey powiedział, że umawianie się z Harrym było „trudne” i stwierdził, że skrajny stres związany z życiem jej życia w świetle reflektorów jest „przerażający i niewygodny”.

W końcu para rozpadła się w 2011 roku. Ślub księcia Williama i Kate Middleton był decydującym czynnikiem w przekonaniu Davy’ego, by zostawił go z Harrym.

„Było to dla mnie bardzo trudne” – powiedziała po latach. „Nie mogłem sobie poradzić. Byłem młody, starałem się być normalnym dzieckiem i to było okropne”.

Jej ciągłe filmowanie i życie pod mikroskopem nie było dla Devi, która zbudowała reputację kochającej zabawę dziewczyny. Głównym powodem są paparazzi.

Dla Chelsea Davy zainteresowanie prasy było nie do zniesienia.

„Lubię cieszyć się życiem, ale lubię osiągać rzeczy i jestem bardzo ambitna” – powiedziała. „Można im wybaczyć, że nie wiedzieli, że naprawdę ciężko pracuję i nie krzyczałem o tym”.

Treść artykułu

Dodała: „Jeśli raz wychodzisz, robią zdjęcie, ale nie robią ci zdjęcia i każdego ranka idziesz do pracy.

Przepraszamy, nie udało się pobrać tego filmu.

Książę Harry przyznał, że uwaga skupia się na jego małej dziewczynie.

Harry powiedział w wywiadzie mniej więcej w czasie swoich 21. urodzin: „Moja dziewczyna jest dla mnie bardzo wyjątkową osobą i tak, przeszła przez bardzo trudne chwile”.

Książę William poślubia Kate Middleton podczas ceremonii, która odbyła się w Opactwie Westminsterskim 29 kwietnia 2011 r. W Londynie w Anglii.  (Zdjęcie: Chris Jackson / Getty Images)
Książę William poślubia Kate Middleton podczas ceremonii, która odbyła się w Opactwie Westminsterskim 29 kwietnia 2011 r. W Londynie w Anglii. (Zdjęcie: Chris Jackson / Getty Images)

Dla Davy’ego koniec przyszedł na ślubie Williama i Kate w 2011 roku. W głębi serca wiedziała, że ​​nigdy nie będzie w stanie znieść królewskiego życia.

READ  Hayley Atwell uznała, że ​​jej występ w Doctor Strange 2 był trochę „rozczarowujący”.

Królewska ekspertka Katie Nicole napisała w swojej autobiografii Harry: Life, Loss and Love z 2018 r., Że ślub „utrzymał umysł Chelsea na zawsze w stanie czuwania”.

Dodała: „Życie królewskiej narzeczonej nie należało do niej i powiedziała Harry’emu, że nigdy nie będzie mogła złożyć ofiar, które złożyła Kate”.

Davey był na weselu Harry’ego i Markle i obaj pozostali przyjaciółmi.

[email protected]

Osadź tweeta

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *