Bombardier osiąga znaczące kamienie milowe w projekcie badawczym EcoJet i kontynuuje definiujące branżę prace na rzecz zrównoważonego lotnictwa

Bombardier osiąga znaczące kamienie milowe w projekcie badawczym EcoJet i kontynuuje definiujące branżę prace na rzecz zrównoważonego lotnictwa
  • Firma Bombardier pomyślnie zakończyła wstępną fazę testów w locie projektu badawczego EcoJet, wykorzystując model samolotu o mieszanej ramie.
  • Następna faza testów, skoncentrowana na lataniu większym modelem, jest już w toku.
  • Projekt badawczy EcoJet ma na celu opracowanie dojrzałych technologii wspierających zrównoważoną przyszłość lotnictwa biznesowego.

Ta reklama nie została jeszcze przesłana, ale dalszy ciąg Twojego artykułu znajduje się poniżej.

GENEWA, 22 maja 2023 r. (GLOBE NEWSWIRE) — Firma Bombardier przedstawia postępy w ramach projektu badawczego EcoJet, platformy badawczej, której celem jest opracowywanie technologii mających na celu zmniejszenie emisji z samolotów poprzez połączenie zaawansowanej aerodynamiki i zwiększenia ciągu. Po kilku latach badań organizacja pomyślnie zakończyła pierwszą fazę testów z modelem samolotu mieszanego o małej skali, stanowiącym około 7% dużego odrzutowca biznesowego. Bombardier korzysta teraz ze zdobytej znaczącej wiedzy, aby zaangażować się w drugą fazę testów z dwukrotnie większym modelem, który zakończył swój dziewiczy lot w zeszłym roku, aby utorować drogę do następnej kampanii testowej.

dystrybucja

Ta reklama nie została jeszcze przesłana, ale dalszy ciąg Twojego artykułu znajduje się poniżej.

„Bombardier zajął pozycję lidera w wysiłkach przemysłu zmierzających do zmniejszenia wpływu na środowisko, a projekt badawczy EcoJet ma kluczowe znaczenie dla rozwoju technologii, które doprowadzą nas do osiągnięcia zerowej emisji netto do 2050 r.” — powiedział Stephen McCullough, starszy wiceprezes. Inżynieria i rozwój produktów. „Jesteśmy bardzo zadowoleni, widząc bardzo atrakcyjne wyniki osiągnięte do tej pory i kontynuując naszą pionierską pracę, rozpoczynając kolejną fazę tego przełomowego projektu badawczego. Projekt badawczy EcoJet spotkał się z dużym zainteresowaniem w całej branży, i nie możemy się doczekać mobilizacji partnerów, aby nadal definiować przyszłość lotnictwa”.

Zespół Bombardiera odnotował bardzo pozytywne wyniki podczas odcinków udoskonalania projektu i początkowej kampanii prób w locie. Obejmują one wdrożenie nowej generacji platformy do zarządzania cyklem życia produktu (PLM), potwierdzenie możliwości modelowania głosu przez skrzydła szóstej generacji oraz demonstrację nowej architektury sterowania samolotem.

Ten projekt badawczo-technologiczny ma na celu zmniejszenie emisji z samolotów nawet o 50% dzięki połączeniu ulepszeń w zakresie aerodynamiki i napędu. Znany ze swojej pionierskiej wiedzy i pomysłowości, Bombardier ustanowił projekt badawczy EcoJet, aby rozwijać i doskonalić potężne technologie, które przyniosą korzyści przyszłym projektom, w ramach swojego zdecydowanego zaangażowania w zrównoważoną przyszłość lotnictwa biznesowego.

Ta reklama nie została jeszcze przesłana, ale dalszy ciąg Twojego artykułu znajduje się poniżej.

Oprócz kompleksowego projektu badawczego EcoJet, Bombardier podjął kilka działań w ramach swojej mapy drogowej na rzecz zrównoważonego lotnictwa. W ciągu ostatnich trzech lat firma Bombardier publikowała dla niej dane środowiskowe produktu (EPD). Challenger 3500I Globalny 5500I Globalny 6500 I Globalny 7500 Samoloty. Te obszerne ogłoszenia są wynikiem wieloletnich wysiłków naukowych i mają służyć jako narzędzia dla przemysłu lotniczego do wprowadzania zrównoważonych innowacji w całym spektrum jego działalności. Bombardier wykorzystuje również zrównoważone paliwo lotnicze (SAF) w 30% mieszance, aby pokryć wszystkie swoje operacje lotnicze, korzystając z systemu rezerwacji i reklamacji. Inicjatywa przyniesie znaczne korzyści poprzez zmniejszenie rocznej emisji gazów cieplarnianych związanych z paliwem wykorzystywanym w operacjach lotniczych Bombardiera o około 25%.

Ta reklama nie została jeszcze przesłana, ale dalszy ciąg Twojego artykułu znajduje się poniżej.

O Bombardiera

Bombardier (BBD-B.TO) to wiodąca globalna firma lotnicza, zajmująca się projektowaniem, produkcją i obsługą najbardziej wyjątkowych samolotów biznesowych na świecie. Rodziny samolotów Challenger i Global firmy Bombardier znane są z najnowocześniejszych innowacji, konstrukcji kabin, osiągów i niezawodności. Bombardier posiada globalną flotę około 5000 samolotów w służbie wielu międzynarodowych korporacji, dostawców usług leasingowych i współwłasności, rządów i osób prywatnych. Samoloty Bombardier cieszą się również zaufaniem na całym świecie w rządowych i prywatnych misjach wojskowych, korzystając ze sprawdzonej wiedzy Bombardier Defence.

READ  Android w dobie sztucznej inteligencji

Bombardier ma siedzibę główną w Greater Montreal w Quebecu i obsługuje płatowce, zakłady montażowe i wykończeniowe w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Silna sieć obsługi klienta firmy obsługuje samoloty Learjet, Challenger i globalne rodziny samolotów i obejmuje obiekty w strategicznych lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a także w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Włoszech, Austrii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich , Singapurze, Chinach i Australii.

Ta reklama nie została jeszcze przesłana, ale dalszy ciąg Twojego artykułu znajduje się poniżej.

Aby zapoznać się z aktualnościami i informacjami firmy, w tym raportem ESG firmy Bombardier, a także planami firmy dotyczącymi objęcia wszystkich operacji lotniczych zrównoważonym paliwem lotniczym (SAF) za pomocą systemu rezerwacji i roszczeń, odwiedź stronę Bombardier.com. Dowiedz się więcej o wiodących w branży produktach Bombardier i sieci obsługi klienta pod adresem businessaircraft.bombardier.com. Śledź nas na Twitterze @pracownik.

Bombardier, Learjet, Challenger 3500, Global 5500, Global 6500, Global 7500 są zarejestrowanymi lub niezarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bombardier Inc. lub jej podmioty stowarzyszone.

Wizualizacje do reklam Bombardiera są dostępne na stronie EBACE Tutaj.

aby dostać informacje

Christiny Lemire McCraw
Dyrektor ds. Public Relations i Komunikacji
Bombardier
+1 514 497 4928
[email protected]

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *