Biblia oskarżonych Trumpa Hawksa pełna praw Mirandy

Biblia oskarżonych Trumpa Hawksa pełna praw Mirandy

Wigilia Wielkanocna, Sobotnia noc na żywo Rozpoczyna się sprzedażą przez Donalda Trumpa (James Austin Johnson) swojego najnowszego produktu: Biblii za 60 dolarów, która zawiera nie tylko Konstytucję i Przysięgę wierności, ale także Mirandę. prawa.

„Wiesz, kocham Biblię” – wyjaśnia postać Johnsona w sposób nieprzekonujący. „To moja ulubiona książka. Na pewno ją przeczytałam. Moją ulubioną częścią jest prawdopodobnie koniec”.

(W 2020 r. ówczesny prezydent Trump trzymał odwróconą do góry nogami Biblię podczas ostrej sesji zdjęciowej przed Białym Domem, gdzie protestującym właśnie podano gaz łzawiący).

Naklejka z YouTube'a

„Ale nie robię tego dla pieniędzy”. SNLTrump w dalszym ciągu twierdzi, że pomimo setek milionów dolarów, które nakazano mu zapłacić w związku z wyrokami za zniesławienie i oszustwa bankowe, nie mówiąc już o konieczności prowadzenia kampanii prezydenckiej. „Robię to na chwałę Boga, dla stręczycielstwa i przede wszystkim dla pieniędzy”.

Żartował, że „najlepsze” treści Biblii nie dotyczą tylko Wielkanocy, podczas której „czekał, aż pojawi się zając”. Oprócz głowy Trumpa nałożonej na sprawniejsze ciało, książka „zawiera także Konstytucję, Przysięgę wierności i – nie wiem – może prawa Mirandy” – wyjaśnia.

Wspólny

Dodał, że „Niech Bóg błogosławi Biblię w Stanach Zjednoczonych” jest częścią umowy pakietowej. „Jeśli złożysz zamówienie teraz, otrzymasz od nas również darmowy toster Trump Miracle.

Inny produkt pozbawionego gotówki byłego prezydenta, reklamowany przez jego zwolenników – para tenisówek za 399 dolarów – został wyśmiany. SNL w zeszłym miesiącu w szkicu zatytułowanym „Biali mężczyźni mogą Trump”.

READ  Dominion Voting Systems i Fox osiągnęły ugodę w ostatniej chwili w pozwie o zniesławienie o wartości 1,6 miliarda dolarów

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *