Belgia vs Polska prognozy, typy i kursy bukmacherskie

Belgia vs Polska prognozy, typy i kursy bukmacherskie

Na miejsce rozegrania meczu 3. rundy pomiędzy Belgią a Polską w ramach Mistrzostw Europy w Rugby wybrano stadion Stade du Bachy w Waterloo. Bez zbędnych ceregieli sprawdź podgląd meczów i dokonaj prognozy.

Odbierz swój bonus powitalny!

W ubiegły weekend Belgia przegrała z Rumunią i zakończyła się wynikiem 33-18. Przez cały mecz Belgia prowadziła do przerwy 14:6. Choć Belgia miała bardziej wyrównaną drugą połowę, zdobywając 12 punktów, nie wystarczyło to do uzyskania przewagi, gdyż Rumunia również zdobyła 19 punktów. Jednak Belgia zajmuje obecnie trzecie miejsce w grupie B z czterema punktami po zwycięstwie w pierwszym meczu z Portugalią.


Polska stanęła przed kolejnym trudnym meczem, tym razem z Portugalią, przegrywając 54-7. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 33-7, a w drugiej połowie Polska nie była już w stanie strzelić gola, oddając 21 punktów. W poprzednim meczu turnieju Polska także przegrała z Rumunią, kończąc 8:20. Przed nadchodzącym starciem Polska nie wygrała żadnego z pięciu ostatnich meczów.


Polska miała trudności w tym turnieju i jest mało prawdopodobne, aby sprawiła jakąś niespodziankę. Wręcz przeciwnie, Belgia ma korzystną pozycję i biorąc pod uwagę potrzebę udziału w tym turnieju, spodziewam się, że odniesie pewne zwycięstwo.

READ  Polski prezydent czyni z konstytucji 3 maja szablon dla bezpieczeństwa

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *