„Będziecie chcieli zaliczyć przynajmniej jednego home runa”: czołowi informatorzy NHL z Edmonton Oilers w ostatecznym terminie handlu

„Będziecie chcieli zaliczyć przynajmniej jednego home runa”: czołowi informatorzy NHL z Edmonton Oilers w ostatecznym terminie handlu

Treść artykułu

Wiadomość pochodzi od Elliotte Friedmana, specjalisty NHL, z drużyny Sportsnet, który wypowiedział się na temat Brendena Escotta z drużyny Oilers teraz, gdy Edmonton będzie próbował zrobić furorę w ostatecznym terminie transakcji.

„Myślę, że próbujecie zaliczyć przynajmniej jeden home run i pytanie brzmi: jak myślicie, jaki będzie ten home run?” powiedział Friedman.

Treść artykułu

„Myślę, że patrzycie na wszystko. Myślę, że patrzycie na to, kto jest dostępny, na jakich poziomach (graczy), kto będzie musiał odejść, aby wszystko zadziałało, kto wróci. Myślę, że robicie to wszystko rzeczy.”

Reklama 2

Treść artykułu

„Nafciarzom pomaga to, że teraz bezpiecznie przystąpili do wyścigu o play-offy, nie są zdesperowani, więc nie muszą się spieszyć i mogą ocenić wszystkie opcje, aby zaspokoić swoje różne potrzeby” – powiedział Friedman.

Wątpi, czy Edmonton chce więcej niż jednego zawodnika, ale nadszedł czas, aby zobaczyć, ile będzie kosztować zrobienie tego wszystkiego.

„Gość, z którym Edmonton plasuje się najwyżej, to (Jake) Guentzel (z Pittsburgh Penguins). Nie mówię, że tak się stanie, ale myślę, że to jest zawodnik, z którym mają najwyższą dostępną pozycję. Cóż, jeśli naprawdę chcesz zdobyć faceta takiego jak Jake Guentzel, będzie cię to kosztować twój najlepszy atut.

Mając to na uwadze, Edmonton sprawdzi również, co możesz chcieć zrobić i ile to będzie kosztować. Friedman zauważył, że Oilers mają dolary i wychodzą z dolarami, więc każdy duży kontrakt, jaki się pojawia, musi zostać podpisany równoważny kontrakt z limitem kapitalizacji. „Myślę, że wszyscy możemy przeglądać twoją listę i pytać: «A co powiesz na to?» Co z tym?'”

Na przykład, aby w zeszłym roku sprowadzić Mattiasa Ekholma, Oilers musieli stracić Tysona Barrie i 4,5 miliona dolarów na kontrakt.

Treść artykułu

Reklama 3

Treść artykułu

Pittsburghowi nie spieszy się z wyprowadzeniem się z Guentzel i poprosiłby o coś podobnego do tego, z czego Floryda zrezygnowała kilka lat temu, aby pozyskać Claude’a Giroux w ostatecznym terminie z Filadelfii, wybór w pierwszej rundzie, wybór w trzeciej rundzie i najlepszych perspektywicznych Owena Tippett i Friedman powiedzieli. „Czy oni to rozumieją? Nie wiem. Ale o to będą pytać. „

Jeśli nie Gutenzel, Friedman zastanawiał się, czy Oilers mogliby spojrzeć na takich graczy w obronie, jak Sean Walker, Nick Siler z Filadelfii i Chris Tanev z Calgary, a może na napastnika z głębi pola.

Moja opinia

1. Po częściowym przejściu na emeryturę Boba McKenziego z TSN, Friedman jest obecnie najbardziej niezawodnym i wiarygodnym informatorem w NHL, z Frankiem Seravallim z Daily Faceoff na drugim miejscu, a za nim plasują się inni, tacy jak Pierre LeBrun, Kevin Weekes i Darren Dreger. To zasługa Boba Stovera z Oilers Now, najwspanialszego informatora Oilers, za to, że co tydzień w swoim programie gościł zarówno Friedmana, jak i Serravalliego. W połączeniu z ciągłymi nowościami, które wypuszcza Stauffer, sprawia to, że radio Oilers Now jest zdecydowanym faworytem zagorzałych fanów Oilers.

2. Nie ma tu zbyt wiele nowego od Friedmana, wspomniano o kilku znanych nazwiskach i cenach handlowych, ale po raz pierwszy słyszę, że Oilers mogą starać się o więcej niż jeden cel w ostatecznym terminie handlu. To byłoby nieoczekiwane. I jeszcze raz podkreślę, że w zeszłym roku niewiele osób, jeśli w ogóle, wspomniało Mattiasa Ekholma jako cel handlowy Edmonton. Niewielu myślało, że Tyson Barrie też był na bloku. Prawdopodobnie będziemy również zaskoczeni tym, kto przyjdzie i odejdzie w tym roku.

READ  Tkachuk mówi, że Treliving byłby „świetny” jako dyrektor generalny Maple Leafs

Reklama 4

Treść artykułu

3. Kto może z tego wyciągnąć Nafciarzy? The Daily Faceoff umieszcza Bretta Kulaka na 14. miejscu na tablicy celów biznesowych. Zawodnik pierwszej rundy TSN na piątym miejscu, Warren Voegele na 31., Brett Kulak na 40., Filip Broberg na 41. i Cody Ceci na 48.

4. Friedman nie mówi, co powinni zrobić Oilers, chce po prostu pomyśleć, że jest możliwe, że mogą to zrobić. Jeśli chodzi o to, co zespół powinien zrobić, nie mam nic przeciwko pominięciu pierwszej rundy i potencjalnego gracza, który nie nazywa się Filip Broberg. Nie mam też nic przeciwko, jeśli Oilers wybiorą weterana takiego jak Kulak, aby pozyskać gracza, którego chcą, a następnie dadzą Brobergowi szansę.

Twoje myśli?

Piny na temat polityki

Która polityka energetyczna jest właściwa dla kandydatów NPR: Ganleya, Pancholi czy Huffmana? Jest tam, ale czy go zabiorą?

szyb naftowy
Żuraw pracuje na głowicy odwiertu w zakładzie naftowo-gazowym w pobliżu Cremony w Alta. Jeff McIntosh/Prasa kanadyjska

W kulcie hokeja

McCurdy: Oceny zawodników w meczach z Red Wings

STAPLES: Wokół Broberga znów krążą plotki

Staples: Nieudany eksperyment w obronie?

McCurdy: Dlaczego nie pójdziesz z Gagnerem?

STAPLES: Wyniki graczy w porównaniu z królami

Redakcja zaleca

Treść artykułu

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *