BC Zwycięzca loterii o wartości 1 miliona dolarów z rodziną na pierwszych wakacjach od 10 lat

BC Zwycięzca loterii o wartości 1 miliona dolarów z rodziną na pierwszych wakacjach od 10 lat

VANCOUVER – Najnowszy milioner z loterii BC planuje wykorzystać część swoich wygranych, aby zabrać żonę i dzieci na pierwsze rodzinne wakacje od dziesięciu lat.

Mieszkający w Kelowna Amar Singh wygrał swoją gwarantowaną nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów w loterii 20 maja Lotto 6/49, mówiąc BC Lottery Corporation, że zamierza zabrać swoją rodzinę do tropikalnej lokalizacji, kiedy będzie można bezpiecznie podróżować.

„Nasze dzieci dorastają i chcemy gdzieś wyjechać na tydzień lub dwa. Zawsze chcieliśmy pojechać na Bahamy lub Kostarykę, w ciepłe miejsce, gdzie możemy się zrelaksować” – powiedział Singh w komunikacie prasowym.

Szczęśliwy gracz loterii również planuje kupić nowy dom.

Singh powiedział BCLC, że pierwszą rzeczą, jaką zrobił po odkryciu swojego zwycięstwa, było zadzwonienie do żony, która potrzebowała więcej niż trochę przekonywania, zanim pomyślała, że ​​to prawda.

„Powiedziała:„ Nie, nie wygrałeś, prawdopodobnie grałeś w demo ”- powiedział Singh. „Wciąż powtarzała:„ Nie, nie, to było zwycięstwo w teście. W ogóle mi nie wierzyła”.

Urzędnicy loterii nie podają szans na wygranie gwarantowanej nagrody w wysokości miliona dolarów, ponieważ zależy to od liczby osób, które kupią los na tę loterię.

Mówi się, że szanse na wygranie jackpota na kuponie Lotto 6/49, który wymaga dopasowania wszystkich sześciu liczb w losowaniu bez korzystania z bonusu, są nieskończenie małe, wynoszące 13,98 miliona.

READ  Qiantu przedstawia elektryczny dwumiejscowy samochód K20 o wartości 13 000 USD

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *