Amazon Prime Day 2021: Oto, co wiemy do tej pory (ogłoszone daty)

Amazon Prime Day 2021: Oto, co wiemy do tej pory (ogłoszone daty)

Jakby teraz niewiele się działo, zbliżamy się coraz bardziej do Amazon Prime Day 2021. Tak, E3 jest tuż za rogiem, ale Amazon właśnie ogłosił, że Prime Day odbędzie się za kilka tygodni, trochę wcześniej niż jesteśmy przyzwyczajeni. Zwykle.

Kiedy jest Prime Day 2021?

Amazon oficjalnie to ogłosił Tegoroczny szczytowy dzień przypada na 21-22 czerwca. W minionych latach Prime Day był wydarzeniem lipcowym, z wyjątkiem zeszłego roku, kiedy pandemia zepchnęła go do października.

Jaki jest czas trwania Prime Day?

Spodziewaj się, że zaoszczędzisz dwa dni w całej witrynie. To jest oficjalne wydarzenie oszczędnościowe. Amazon konsekwentnie zaczął forsować oferty Prime Day wcześnie, zwłaszcza na własnych urządzeniach, czasami kilka tygodni przed oficjalnym rozpoczęciem Prime Day. Oczekuj, że oferty wkrótce się rozpoczną i pamiętaj, aby je śledzić Oferty IGN na Twitterze Aby otrzymywać dokładne powiadomienia, gdy sprawy naprawdę zaczynają się toczyć.

Czy Walmart ma dzień szczytu?

Walmart i inni konkurenci Amazona nie mają „Prime Day”, ale często mają sprzedaż Prime Day w bezpośredniej konkurencji. Widzieliśmy, jak Walmart, poprzez swoje wydarzenie „Wielka wyprzedaż” i Best Buy, prowadziło sprzedaż licznikową podczas Amazon Prime Day. Nie spodziewam się, że w tym roku zobaczymy coś innego, ale nie słyszałem jeszcze wielu plotek o wyprzedaży konkurencji. Gdy dowiemy się więcej, zaktualizuję ten artykuł o najnowsze informacje.

Jakie są najważniejsze oferty Prime Day?

Podczas gdy Amazon ma dziesiątki tysięcy ofert każdego roku podczas Prime Day, niektóre wykraczają poza poprzeczkę innych. Znajdź największe oszczędności na następujących pozycjach podczas Amazon Prime Day 2021:

Urządzenia Amazon, których należy szukać podczas Amazon Prime Day, to:

  • echo dźwięku
  • Telewizja przeciwpożarowa
  • rozpalać
  • zabezpieczenie okrężne
  • ogień świecy
READ  Co powiedział Erick Rowan z Wyatt Sicks podczas odcinka WWE RAW z 15 lipca 2024 roku

Zasadniczo wszystko, co robi Amazon, uzyskuje duże oszczędności w Prime Day, zwykle przed faktycznym wydarzeniem Prime Day.

Jeśli chodzi o pozostałe oferty Amazon Prime Day, nie dowiemy się aż do samego wydarzenia.

Ile kosztuje prime?

Amazon Prime kosztuje 12,99 USD miesięcznie, Ale możesz zapisać się na bezpłatną wersję próbną Amazon Prime przez 30 dni I czerp wszystkie korzyści z członkostwa głównego. Po zakończeniu okresu próbnego po prostu go anuluj, a nie zostaniesz ukarany. W rzeczywistości możesz to anulować natychmiast po zarejestrowaniu się, jeśli jesteś typem zapominalskim, takim jak ja. Istnieją również oferty dla studentów i osób korzystających z pomocy rządowej.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *